Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2022 Google
Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

General Mitchell Uluslararası Havalimanı’ndan Milwaukee şehir merkezine ulaşım oldukça kolay. Bunun yanı sıra havalimanını bir aktarma noktası olarak kullanmak da mümkün. Taksi ve paylaşımlı araçlarla şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Havalimanında hizmet veren bir shuttle firmasının kapıdan kapıya çalışan araçları ile de kolayca şehir merkezine gitmek mümkün. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyenler için otobüs seçeneği bulunuyor. Daha konforlu bir araç isterseniz havalimanında araç kiralayabilirsiniz.

Taksi

Taksi duraklarını araç kiralama alanının arkasında bulabilirsiniz. 3 numaralı bagaj teslim alanı çıkışını kullanıp tabelaları takip etmeniz yeterli. Taksi ile şehir merkezine ortalama 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlı Araç

Bagaj teslim alanından sonra ‘Exit To Ticketing’ tabelalarını takip ederek Uber&Lift firmasının rezervasyon ve hizmet noktasına ulaşabilirsiniz. Bu firma aracılığı ile birkaç kişi tek bir aracı ve aracın maliyetini paylaşarak şehir merkezine kolayca gidebilir ve konforunuzdan taviz vermeden ulaşım maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında hizmet veren 8 farklı araç kiralama firmasından birisiyle anlaşarak bütçenize uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için I-94 E yolunu veya WI-794 S yolunu takip etmelisiniz. Normal trafik koşullarında her iki yol üzerinden de şehir merkezine 15 dakikadan kısa bir sürede ulaşmanız mümkün.

Shuttle Otobüs

Go Riteway firmasının shuttle servisleri ile sadece Milwaukee şehir merkezine değil Chicago dâhil Illinois Eyaleti’nin birçok merkezine ve otele ulaşabilirsiniz. Firmanın shuttle otobüsleri kapıdan kapıya sitemiyle çalışıyor.

Otobüs

Bagaj teslim alanının 1 numaralı çıkışını kullanarak otobüs duraklarına kolayca ulaşabilirsiniz. 80 numaralı otobüsle şehir merkezine yarım saatte gitmeniz mümkün. Bilet fiyatı tek yön için 2,25 dolar.

Amtrak

Neredeyse tüm Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşan Amtrak Treni’ne General Mitchell Uluslararası Havalimanı’ndan ulaşmanız mümkün. Böylece Milwaukee şehir merkezine olduğu 500’den fazla farklı destinasyona da aktarma yapabilirsiniz. Tren istasyonuna havalimanından kalkan ücretsiz shuttle servisleri ile birkaç dakika içerisinde ulaşmak mümkün. Shuttle servisler yolcuları bagaj teslim alanının 4 numaralı kapısından alıyor.

15 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı'na Ulaşım

Milwaukee şehir merkezinden General Mitchell Uluslararası Havalimanı’na gitmenin farklı birçok yolu olduğu gibi Amtrak Treni ile çok daha uzak yerlerden de havalimanına kolayca gelinebilir. Taksi ve paylaşımlı araçlar hem konforlu hem de hızlı ulaşım seçeneklerinden. Araç kiralayarak seyahatinizin tüm kısa yolculuklarını çözümleyebilirsiniz. Havalimanı ulaşımı için shuttle otobüs alternatifinin yanı sıra çok daha düşük maliyetli halk otobüsleri de havalimanına yolcu taşıyor.

Taksi

Şehir merkezinden taksiye binerek sadece 15 dakika içerisinde havalimanına gitmeniz mümkün.

Paylaşımlı Araç

Uber&Lift firması ile anlaşarak şehir merkezinden havalimanına rahatça gidebilirsiniz. Çalışma sisteminde firmanın aracını başkalarıyla paylaşmanız gerekiyor. Maliyeti de paylaşacağınız için konforunuzdan vazgeçmek durumunda kalmadan uygun fiyata havalimanına gidebilirsiniz. .Firmanın internet sitesinden rezervasyon yaptırabilir ya da otelinizden size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanında hizmet veren 8 farklı araç kiralama firmasından birisiyle anlaşarak bütçenize uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için I-94 E yolunu veya WI-794 S yolunu takip etmelisiniz. Normal trafik koşullarında her iki yol üzerinden de şehir merkezine 15 dakikadan kısa bir sürede ulaşmanız mümkün.

Shuttle Otobüs

Havalimanında hizmet veren Go Riteway firmasının shuttle servislerini kullanarak şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Firma aynı zamanda Illinois Eyaleti’ndeki birçok ana noktadan ve otelden de yolcu alıyor. Shuttle otobüsler kapıdan kapıya sitemiyle çalışıyor ve dönüş yolculuğunuz için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Otobüs

Şehir merkezinden kalkan 80 numaralı otobüs yolcularını havalimanına kadar götürüyor. Bilet fiyatı 2,25 dolar ve yolculuk toplam 30 dakika kadar sürüyor.

Amtrak

Amtrak Treni neredeyse tüm Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşıyor ve istasyonlarından biri de General Mitchell Havalimanı’nın çok yakınında bulunuyor. Bu treni kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. İstasyonda yolcuları havalimanına götüren ücretsiz shuttle otobüsleri kolayca görebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Hem sivil hem askeri havalimanı olarak kullanılan General Mitchell Uluslararası Havalimanı, Milwaukee şehir merkezinin 8 mil güneyinde yer alıyor. Havalimanında bir uçuş müzenin yanı sıra dünyadaki ilk havalimanı 2. el kitapçısı olduğuna inanılan ve çok sayıda okunmuş kitabı uygun fiyata bulabileceğiniz bir kitap mağazası da bulunuyor. Havalimanı yolcuları için wi-fi bağlantısı ilk 20 dakika ücretsiz. Boingo internet sağlayıcısı aracılığı ile General Mitchell’de geçerli saatlik 4,95 dolara internete bağlanabilirsiniz. Havalimanı genelinde yirmiye yakın yeme içme alanı ve çok sayıda mağaza hizmet veriyor.

06 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Milwaukee Seyahat Rehberi
Milwaukee Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
8ºC
11ºC
12ºC
9ºC
8ºC
16ºC
17ºC
18ºC
16ºC
17ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
11 saat 40 dk
Ankara
11 saat 10 dk
Antalya
11 saat 20 dk
Bodrum
11 saat 10 dk
Gaziantep
11 saat 50 dk
İstanbul
10 saat 50 dk
İzmir
11 saat
Trabzon
11 saat 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Milwaukee Mitchell Intl. Havalimanı’na alternatif olarak Clintonville Municipal Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi