J. Newbery Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz J. Newbery Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz J. Newbery Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

J. Newbery Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Jorge Newbery Havalimanı’ndan şehir merkezine giderken kullanılabilecek araçlar arasında taksi, limo, otobüs ve araç kiralama yer alıyor.

Taksi

Taksiler, havalimanının geliş binası önünde sizleri bekliyor. Siyah ve sarı renkli bu taksilere binerek güvenilir şekilde başkentin merkezine gidebilirsiniz. Başkentte yol üzerinden çevireceğiniz taksiler güvenli olmamakla birlikte, havalimanından kalkan ve sizi bekleyen taksilerin son derece güvenli olduğuna emin olabilirsiniz.

Limuzin

Taksilere göre biraz daha fazla maliyeti olan limuzin servisi ile daha konforlu ve daha kaliteli bir araçta yolculuk yapma şansına sahipsiniz. Hem güvenilir hem konforlu bir şekilde şehir merkezine gitmek için havalimanındaki limuzin servislerine binebilirsiniz.

Otobüs

Eğer çok fazla bagaj eşyanız yoksa ve cebinizi yormak istemiyorsanız, şehir otobüslerine binerek merkeze gitmeyi tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre binmeniz gereken otobüsü öğrenmeyi unutmayın.

29/12/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden J. Newbery Havalimanı'na Ulaşım

Buenos Aires merkezinden havalimanına gitmek için tercih edilebilecek ulaşım seçenekleri arasında taksi, otobüs ve araç kiralama bulunuyor.

Taksi

Şehrin her yerinde hizmet veren siyah ve sarı renkli taksiler sayesinde havalimanına çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Size konforlu ve güvenilir bir yolculuk sunacak olan taksilere şehrin her noktasından binebilirsiniz.

Otobüs

Ekonomik bir ulaşım seçeneği olan şehir otobüslerine otobüs istasyonu veya duraklardan binerek havalimanına hem hesaplı hem kolayca gitme şansına sahipsiniz.

Araç Kiralama

Keyifli bir yolculuk eşliğinde havalimanına gitmek isteyenler için şehir merkezinde araç kiralama firmaları bulunuyor. Bu firmalardan kiralayabileceğiniz araçları kullanarak havalimanına keyifli ve diğer araçlardan bağımsız bir şekilde gidebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Jorge Newbery Havalimanı’ndan uluslararası ve şehirlerarası uçuşlar sağlanıyor. Jorge Newbery Havalimanı’nda, tek terminal binası bulunuyor. Özellikle Uruguay, Bolivya, Brezilya, Şili ve Paraguay’a uçuşlar düzenlenen havalimanı, şehrin kıyı sahil şeridinde olan manzaralı bir konumda yer alıyor.

Jorge Newbery Havalimanı’ndan uçuşlar düzenleyen firmalardan bazıları; Aerolineas Argentinas, Gol Transportes Aereos, LAN Airlines, LAN Argentina, Macair Jet, Sol Lineas Aereas ve TAM Airlines olarak sayılabilir.

29/12/2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Buenos Aires Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
15 saat 50 dk
Ankara
15 saat 50 dk
Antalya
15 saat 30 dk
Bodrum
15 saat 10 dk
Gaziantep
16 saat 10 dk
İstanbul
15 saat 40 dk
İzmir
15 saat 10 dk
Trabzon
16 saat 30 dk
Haritada Görüntüle
Para birimi
x