Ben Slimane Uçak Bileti Ara

Ben Slimane Hakkında

Fas’ın Chaouia-Ouardigha bölgesinde bulunan Ben Slimane şehri, Casablanca’ya 55 kilometre, Rabat’a 60 kilometre ve Khouribga’ya 100 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İki tane bölgeye ayrılan şehirde, 2004 verilerine göre yaklaşık 46 bin kişilik bir nüfus yaşıyor. Kendi içerisinde birçok kısma ayrılmış olan şehirde bu bölümlerden bazıları; Hay Nejma, Hay Farah, Soufal, Lalla Meryem, Hay Mohammadi, Jerusalem, The Oaks, Gardens, Karima ve Hay Hassani olarak sayılabilir. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bölgede, ormanlık, dağlık ve çöl alanları bulunuyor. Bu da hava değişimlerinin olmasına sebep olabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ben Slimane uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Ben Slimane varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Ben Slimane uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Ben Slimane uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Ben Slimane uçuşları Ben Slimane Havalimanı'na düzenleniyor.

Ben Slimane uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Ben Slimane uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Ben Slimane Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
9ºC
21ºC
Sal
Çar
13ºC
23ºC
Çar
Per
13ºC
23ºC
Per
Cum
11ºC
24ºC
Cum
Cmt
13ºC
27ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Ben Slimane Alternatif Ulaşım
Para birimi