Al Hoceima Uçak Bileti Ara

Al Hoceima Hakkında

Fas’ın kuzeyinde bulunan Al Hoceima, sahil boyunca uzanan kumsalı, tarihi sokakları ve tatil için elverişli iklimiyle güzel bir sahil şehri. 20. Yüzyıl’ın ilk yıllarında İspanyollar tarafından kurulan kentin mimarisi, yemekleri ve ticari yaşamında halen İspanyol izlerini görmek mümkün.

Son yıllarda özellikle turizmde gelişen şehirde bölgenin en büyük ve görülmeye değer parkları arasında yer alan Al Hoceima Ulusal Parkı ve bütün gün güneşlenip denize giren turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Quemado Plajı öne çıkıyor. İspanyollar tarafından sahil boyunca inşa edilen evler, oteller, okul ve hastanelerle hızla gelişen kent ve çevresi bugün de başta İspanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinden ziyaretçileri kendisine çekiyor.

Cherif Al Idrissi Havalimanı ile dünyaya bağlanan şehirde 100 binden fazla insan yaşıyor ve özellikle yaz aylarında İspanya, Fransa, Belçika ve Hollanda gibi ülkelerden gelen turistlerle bu sayı artıyor. Al Hoceima’ya İstanbul’dan Marakeş aktarmalı olarak hem hava hem de karayolu ile ulaşmanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Al Hoceima uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Al Hoceima varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Al Hoceima uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Al Hoceima uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Al Hoceima uçuşları Cherif Al Idriss Havalimanı'na düzenleniyor.

Al Hoceima yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Al Hoceima 4 saat 20 dakika, Ankara-Al Hoceima 4 saat, Antalya-Al Hoceima 3 saat 50 dakika, Bodrum-Al Hoceima 3 saat 30 dakika, Gaziantep-Al Hoceima 4 saat 30 dakika, İstanbul-Al Hoceima 3 saat 40 dakika, İzmir-Al Hoceima 3 saat 20 dakika, Trabzon-Al Hoceima 4 saat 40 dakika sürüyor.

Al Hoceima uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Al Hoceima uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Al Hoceima Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
15ºC
18ºC
Pzt
Sal
14ºC
19ºC
Sal
Çar
15ºC
20ºC
Çar
Per
17ºC
22ºC
Per
Cum
17ºC
21ºC
Cum
Uçuş Süreleri
4s 20dk
3s 50dk
3s 30dk
4s 30dk
3s 40dk
3s 20dk
4s 40dk
Haritada Görüntüle
Al Hoceima Alternatif Ulaşım
Para birimi