Pasinler Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Pasinler Otogarı
place
Reşadiye Mahallesi, 25300 Pasinler/Erzurum
local_phone
+904426613706

Pasinler

Erzurum merkezine 40, Pasinler ilçe merkezine ise sadece 1 kilometre uzaklıkta bulunan Pasinler Otogarı, 2013 yılında yenilenerek hizmete açıldı. Erzurum, Ağrı ve Kars arasında bir kavşak görevi gören otogar, bir mola ve varış noktası olarak hizmet veriyor. Ağrı Kösedağ Turizm, Ses Turizm, Esadaş Turizm ve Kars Kalesi Turizm gibi pek çok yerel ve ulusal otobüs firmasının ofislerini bulabileceğiniz otogarda birlik minibüsleri de Erzurum’un ilçe ve köylerine ulaşım hizmeti sağlıyor.

Yöresel yemeklerin de servis edildiği bir restoran, market, büfe, küçük bir kafe, mescit ve tuvaletlerin bulunduğu otogarın çevresinde de otel, alışveriş merkezi ve taksi duraklarını kolayca bulabilirsiniz. Belediye otobüsleri ile kısa sürede gidebileceğiniz Pasinler Otogarı’na 0442 661 37 06 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Pasinler Otogarı'na Ulaşım

Pasinler ilçe merkezinden kolay ulaşılabilir bir konumda bulunan otobüs terminaline yolcu servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle 24 saat kolayca ulaşım mümkün.  

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Pasinler’de hizmet veren pek çok otobüs firmasının ilçe merkezinde bilet satış ofisleri bulunuyor. Her yarım saatte bir hareket eden yolcu servisleriyle otobüs saatinizden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Pasinler minibüslerinin ilçenin pek çok merkezi noktasında durakları var. Erzurum’un diğer ilçelerinden ve köylerinden de ulaşım hizmeti sağlayan minibüslerle kısa sürede otobüs terminaline gelebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

13 Mart Caddesi, Mehmet Taşbaşı Caddesi ve İlhamı Aras Caddesi gibi yoğun caddelerde durağı bulunan belediye otobüsleri ile de sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar terminale ulaşabilirsiniz.  

Taksi

7/24 açık olan ve 0507 423 80 80 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Pasinler Taksi ile de istediğiniz saatte terminalde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less