Kavacık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kavacık Hakkında

Dünyanın metropol kentlerinden biri, nüfus olarak da Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Kavacık, 1980’lerden bugüne inanılmaz bir gelişme kaydetmekle birlikte İstanbul Boğazı manzaralı pek çok noktası olduğu için de yerli-yabancı turistlerin uğrak noktası oluyor. İstanbul’daki hemen hemen tüm otogarlardan Kavacık’a otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nı ayaklar altına seren Otağtepe Parkı’nın da bulunduğu Kavacık’ta gezilecek çok sayıda yer bulunuyor.

Otağtepe’deki restoran ve kafelerden birinde muhteşem bir manzaraya karşı kahvaltı edebilir, Kavacık merkezinden hareket eden dolmuş ve minibüsler ile İstanbul’un diğer ilçelerini gezebilirsiniz. Tarihi geçmişi ile göz dolduran Anadolu Hisar Kalesi ile Kavacık turunuza hızlı bir başlangıç yapabilir, ardından yönünüzü mimari yapısı ile her görende hayranlık duygusu uyandıran Hidiv Kasrı’na çevirebilirsiniz. İstanbul’un kalabalığından uzaklaşmak ve doğa ile iç içe vakit geçirmek içinse tek yapmanız gereken, ağaçlarla çevrili Riva Cenneti’ne gitmek.

Pazar kahvaltılarının ilk adreslerinden biri olan Polonezköy’de orman içerisinde yürüyüş yapabilir, Kanlıca tarafındaki Mihrabat Korusu’nda çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nı en güzel şekilde görmenizi sağlayacak Anadolu Feneri’nin çevresindeki balıkçılardan birine gidebilir ya da yeşil ve mavinin eşsiz buluşmasına tanıklık edeceğiniz Yoros Kalesi’ne çıkabilirsiniz. Son olarak da hazır bu taraflara kadar gelmişken, Kanlıca’nın leziz mi leziz yoğurdundan tatmamak olmaz…

Kavacık Otogarı Hakkında

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Kavacık’ta Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Şık Sokak üzerinde yer alan Kavacık Cep Otogarı, oldukça küçük bir otogar. Az sayıda otobüs firmasının hizmet verdiği otogar, çoğunlukla yolcu indirme amaçlı kullanılıyor. Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Anadolu Caddesi, Ekinciler Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi gibi pek çok büyük caddeye yürüyerek ulaşabileceğinizi Kavacık Cep Otogarı’ndan hem Beykoz hem de İstanbul’un diğer ilçelerine ulaşım için ise İETT otobüsleri, minibüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

İETT Otobüsleri

Kavacık Cep Otogarı’ndan Beykoz ve çevre ilçelere ulaşım için geniş güzergâhları olan İETT otobüslerinden faydalanabilirsiniz. Kavacık’tan geçen İETT otobüs hatları ve saatleri ise şöyle:

46 duraklı 14M Kavacık Yeni Camii-Kadıköy hattı saat 05:45 ile 22:30 arasında

37 duraklı 15E Tekke Mevkii-Üsküdar saat 07:00 ile 21:00 arasında

35 duraklı 15M Kavacık Yeni Camii-Üsküdar saat 06:30 ile 21:00 arasında

53 duraklı 15TY Tokatköy-Beykoz-Yenimahalle saat 05:30 ile 23:00 arasında

42 duraklı 135T Arkboyu-Tokatköy saat 06:15 ile 18:25 arasında

49 duraklı 136B Türk Alman Üniversitesi-Kavacık/Hekimbaşı saat 06:00 ile 22:00 arasında

Minibüsler

Otogar önündeki Şık Sokak ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde duraklarını görebileceğiniz Kavacık-Soğuksu, Beykoz-Üsküdar, Beykoz-Kadıköy ve Beykoz-Riva minibüs hatlarıyla da kolayca gece yarısına kadar Kavacık Cep Otogarı’ndan İstanbul’un belirli bölgelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kavacık’ta 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle de istediğiniz yere kolayca ulaşmanız mümkün. Öztürk Sokak üzerinde durağı olan Çiçek Taksi durağına 0544 232 42 35, 0216 331 11 17 veya 0216 331 20 04, Cihan Sokak üzerinde hizmet veren Kavacık Bizim Taksi durağına ise 0216 465 24 24 numaralı telefona ulaşarak da Kavacık Cep Otogarı’ndan istediğiniz her noktaya kısa sürede gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kavacık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kavacık otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kavacık otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kavacık otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Hangi otobüs firmalarının Kavacık seferleri bulunuyor?
expand_more
Fındıkkale Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Kavacık seferleri düzenliyor.
expand_less