Bolvadin Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Bolvadin

Afyonkarahisar’ın kaymağıyla ünlü ilçesi Bolvadin, 10 bin yıllık geçmişiyle de yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği önemli ilçeler arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış yaşanan Bolvadin’de, otobüs yoluyla seyahat edenlerin durağı Bolvadin Şehirler Arası Otobüs Terminali oluyor.

İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerini birbirine bağlayan bir kilit konumunda olan Bolvadin’de otogar, Terminal Caddesi’nde yer alıyor. Afyonkarahisar’a 47 kilometre uzaklıkta bulunan terminal, ilçe merkezine ise 1.7 kilometre mesafede yer alıyor ve araçla 4 dakika gibi bir sürede ulaşılabiliyor. Bolvadin Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne merkezden, çevre ilçe ve köylerden belirli saatlerde belediye otobüsleri ve minibüsler aracılığıyla gidilebiliyor. Ayrıca taksilerle ulaşabileceğiniz terminale, bilet satın aldığınız otobüs firmasının ücretsiz şehir içi servis ağını kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Eskişehir-Konya yoluna paralel olarak konumlanan Bolvadin Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde otobüs peronları, yazıhaneler, lavabolar ve büfe bulunuyor.

Şehir Merkezinden Bolvadin Otogarı'na Ulaşım

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden biri olan Bovadin’de bulunan otogar, ilçe merkezine yürüme mesafesindeyken şehir merkezine 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Otogara ulaşım ise oldukça kolay. Kent merkezinden otogara ulaşmak için belediye otobüsü ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz gibi taksiyi ya da yolcu servislerini de tercih edebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Afyonkarahisar merkezinden kalkan otobüsler aracılığıyla Bolvadin Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden Bolvadin’e giden otobüsler, sabah 06.10 itibarıyla başlayıp 20 ve 30 dakikalık periyotlarla akşam 22.00’ye kadar sefer düzenliyor.

Minibüsler

Afyonkarahisar’dan kalkan minibüsler aracılığıyla şehrin pek çok yerine gitmek mümkün. S.S. 24 No’lu Bolvadin Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüslerini kullanarak da kent merkezinden otogara ulaşabilirsiniz. Bu ulaşım aracını seçtiğiniz takdirde bir saati aşkın bir sürede otogara varmanız mümkün. 

Taksi

Afyonkarahisar’da günün her saati taksi bulabilirsiniz. Belediye otobüsü ve minibüs seferlerinin yapılmadığı bir zaman diliminde otogara varmış olmanız gerekiyorsa taksi sizin için en uygun ulaşım aracı olabilir. Ancak şehir merkezi ile otogar arasındaki mesafenin çok olması nedeniyle taksi sizin için pahalıya gelebilir. Buna rağmen hızlı ve rahat bir şekilde otogara ulaşmış olursunuz.

Yolcu Servisleri

Bolvadin’de hizmet veren şehirler arası otobüsler, müşterileri için ücretsiz yolcu servisi imkanı sunuyorlar. Siz de müşterisi olduğunuz otobüs firmalarının yolcu servislerini terich ederek otogara ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less