Akdağmadeni Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akdağmadeni Otogarı
place
Ahishavi Mah. İstiklal Cd. 66300 Akdağmadeni/Yozgat
local_phone
+903543143464

Akdağmadeni

Akdağmadeni Terminali

Yozgat şehrinin Akdağmadeni ilçesinin modern şehirlerarası otobüs terminali olan Akdağmadeni Terminali, son yollarda 14 bin metrekarelik bir alanda inşa edildi. Güzel tasarımı ve içindeki modern tesisleriyle öne çıkan Akdağmadeni Terminali, bu tarihi ilçeye yakışır güzellikte bir yer ve her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor.  Akdağmadeni Terminali’nde onlarca otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Akdağmadeni Terminali’nden Türkiye’nin bütün büyük illerine direk otobüs seferleri düzenleniyor.

Akdağmadeni güzel bir tatil beldesi olarak özellikle yaz aylarında ve hafta sonları çevre illerden ziyaretçileri kendine çekiyor. Bu dönemlerde Akdağmadeni Terminali firmaları ek seferler düzenliyor ve terminal alanı oldukça yoğun. Akdağmadeni Terminali içinde açık ve kapalı güzel dinlenme alanları, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları, kafeler ve mescitler bulunuyor. Ayrıca Akdağmadeni Terminali çevresinde yolcuların konaklayabileceği kaliteli konaklama tesisleri de yer alıyor.

Şehir Merkezinden Akdağmadeni Otogarı'na Ulaşım

Akdağmadeni Terminali, şehir merkezinde güzel bir noktada bulunuyor. İlçe merkezinden yolcuların terminale kolay bir şekilde ulaşması için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Lütfullah Kayalar Caddesi, Fundalık Caddesi ve Atatürk Caddesi gibi pek çok merkezi caddede terminale gidebileceğiniz belediye otobüsü duraklar bulabilirsiniz. Sabah saat 06:00’dan gece 22:00'a kadar hizmet veren belediye otobüsleri ile terminale 10 dakika içinde gidebilirsiniz.

Minibüsler

Gece saat 22:00’ye kadar hizmet veren şehir içi minibüsleri de terminale ulaşım sağlıyor. Minibüslerle Emek, Melikli ve Saraykent gibi ilçelerinden ve köylerden de terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Terminalde 24 saat hizmet veren taksi durağından taksi çağırarak veya ilçenin merkezi noktalarında bulabileceğiniz taksilerle 5 dakikalık bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less