THY ile Mayıs ve Haziran aylarında 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla yurtdışına uçmak ister miydiniz? Milano, Viyana, Kuveyt, Bakü, Kiev ve Tiflis’e şimdiden bilet alırsanız yaz aylarında gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Gidiş dönüş vergiler dahil yaklaşık 250 TL’ye uçak bileti satın almanız mümkün. Pek çok destinasyonda biletleme tarihleri Mayıs ayına kadar devam ediyor. Ancak bu kampanyada dikkat etmeniz gereken tek şey, İstanbul başlangıçlı uçuşların Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılacak olması. Gelin kampanyadaki yurt dışı uçuşlarına göz atalım:

İçindekiler

Milano’ya uçmak isteyenler

THY ile İstanbul-Milano hattında uçmak isteyenler 20 Haziran’a kadar kampanyalı biletlerden satın alabilir. Kampanya uçuşları 01 Haziran ile 30 Haziran tarihlerini kapsıyor.

Amsterdam’a uçmak isteyenler

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a THY ile uçmak isteyenler 31 Mayıs’a kadar bilet satın almanız durumunda her şey dahil 99 Euro’ya uçabilirsiniz. Ancak THY’nin Sabiha Gökçen uçuşlu bu kampanyasının biletleme tarihleri 1 Nisan ile 31 Mayıs tarihleri arasını kapsıyor.

Uçak Bileti

Viyana’ya uçmak isteyenler

İstanbul-Viyana hattına gidiş dönüş her şey dahil 99 Euro’ya bilet satın almak isteyenler 31 Mayıs’a kadar biletleme yapabilirler. Avusturya’nın başkenti Viyana’ya seyahat tarihleri ise 4 Nisan ile 31 Mayıs tarihleri arasını kapsıyor.

Kiev’e uçmak isteyenler

THY’nin Kiev uçuşlarından bilet satın almak isteyenler. Seyahat süresi 4 Şubat 31 Mayıs tarihlerini kapsıyor. Biletleme tarih aralığı ise 4 Nisan 2013 ile 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında. Ukrayna ve Kiev seyahati planlıyorsanız Vizesiz ucuz tatil II: Ukrayna yazısına göz atabilirsiniz.

Bakü’ye uçmak isteyenler

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye gitmeyi planlayanlar. Şimdiden bilet almanız durumunda 99 Euro’ya gidiş dönüş her şey dahil Bakü’ye uçabilirsiniz. Biletinizi 4 Nisan ile 31 Mayıs tarihleri arasında satın almanız ve 4 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında uçmanız gerekir.

Kuveyt’e uçmak isteyenler Kuveyt’ye gitmek isteyenler

THY ile Sabiha Gökçen’den ucuza uçabilirsiniz. Gidiş dönüş her şey dahil 99 Euro’ya Kuveyt’e gitmek için biletinizi 31 Mayıs’a kadar satın almanız gerekiyor. Bu destinasyonda 31 Mayıs’a kadar istediğiniz zaman uçabilirsiniz de. Ancak uçuşları Sabiha Gökçen’den olması şart.

Tiflis’e uçmak isteyenler

Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e uçmak içinse seyahat başlangıç aralığı 3 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasını kapsıyor. Biletinizi ise 31 Mayıs’a kadar satın alabilirsiniz. Tiflis için de 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bilet satın almanız mümkün.

Ancak kampanyalı bu uçuşlar için bilet satın alma işlemini İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olarak tercih ederek yapmanız gerekiyor. Gidiş dönüş her şey dahil 99 Euro’dan başlayan bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İyi uçuşlar dileriz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN