Son dakika yılbaşı fırsatları

muratekinay
İçindekiler

2018’e doğru geri sayım başladı! Yeni yılı farklı bir yerde karşılamak isteyenler, elinizi çabuk tutun. Bodrum, İzmir, Antalya ve Trabzon gibi ülkemizin en güzel rotalarına veya yurt dışına uçmak için son dakika fırsatlarını yakalayın.

1- Bodrum’da yılbaşına 59 TL’den başlayan fırsatlarla uçun

Ege’nin popüler tatil beldesi Bodrum yılbaşı eğlencesi için en iyi adreslerinden biri! Yazın sıcak günleri kadar hareketli olmasa da Bodrum’a 3 günlük kısa bir kaçamak için gelebilir, 2018’i tarihi kalenin manzarasını seyrederek selamlayabilirsiniz. Bodrum’a yılbaşından hemen önce 59 TL’den başlayan fırsatlarla uçmak için hemen tıklayın!

2- Adana’da yıla lezzetli bir başlangıç 74 TL’den itibaren

Yemek için yaşayanların değişmez duraklarından Adana ise özellikle yeni yılı kısmen daha sıcak bir şehirde karşılamak isteyenleri bekliyor. Şehirde genellikle otellerde düzenlenen yeni yıl eğlencelerinin yanında enfes kebaplar, şalgam suları ve tatlıların her biri tek başına Adana yollarına düşmek için yeter! 2018’e doğru Seyhan Nehri’nin kıyısında geri saymak isteyenler için en uygun Adana uçuşları burada! Şehirde mutlaka tadılması gereken efsanevi lezzetlerden bazıları ise Adana’da ne yenir ne içilir galerimizde!

3- İzmir’de yılbaşı keyfi 55 TL’den başlayan fiyatlarla

2017’nin son günlerini Ege havası alarak geçirmek isteyenler, yılbaşından hemen önce şehre sadece 55 TL’den başlayan avantajlı fırsatlarla uçabilirsiniz. Üstelik Alaçatı gibi tatil beldeleri bu dönemde şöminenin başında keyif yapmak için harika! Hava bu dönemde biraz soğusa da Efes gibi tarihi yerleri de gezebilir ve kısa bir kültür turuna çıkabilirsiniz. O zaman hemen tıklayın ve İzmir uçuşlarını karşılaştırın!

4- Trabzon’a yılbaşı uçuşları 64 TL’den itibaren

Yeni yılı Karadeniz’in nefes kesen doğal güzellikleri ile karşılamaya ne dersiniz? Yanıtı evet olanlar şehre yılbaşından hemen önce sadece 64 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirler. Trabzon özellikle bölgenin yemyeşil doğasında huzurlu bir kaçamak için ideal. İsterseniz şehirden araç kiralayabilir, 3 günlük tatili Rize gibi yakın yerleri gezerek geçirebilirsiniz. Trabzon’a yılbaşından önce uçuracak uygun fiyatlı fırsatlar burada!

5- Antalya’da yeni yıla başlangıç 70 TL’den itibaren

Akdeniz’in gözde şehri Antalya da Bodrum gibi yaz tatili ile bilinen yerlerden olsa da kış döneminde portakal bahçeleri ve doğal güzellikleriyle harika bir alternatif. 2017’nin son zamanlarını ve yeni yılın ilk dakikalarını Antalya’da geçirmek için şehre yılbaşından önce 70 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

6- Kıbrıs’ta yeni yıl eğlencelerine yolculuk 120 TL’den itibaren

Yılbaşı eğlenceleri söz konusu olduğunda ilk akla gelen yerlerden biri de Kıbrıs! Yazın muhteşem sahilleriyle deniz ve güneş tatilinin popüler duraklarından olan ada yeni yılda ünlü sanatçıların konserlerine katılmak ve dinlenip huzur bulmak için harika. Adaya yılbaşında gelerek eğlenceli bir geceyi garantileyebilir, yeni yılın ilk gününde ise Girne’nin ve Lefkoşa’nın tarihi sokaklarında gezebilirsiniz. Doğa, tarih ve eğlencenin buluşma noktası Kıbrıs’ta görülmesi gereken yerler galerimizde! 2018’e Kıbrıs’ta merhaba demek isteyenler için güncel fırsatlar ise burada!

7- Son dakika vizesiz uçuş fırsatları

Yeni yıla başka bir ülkede girmek istiyorsunuz ama vizeniz mi yok? Hiç sorun değil! Sadece pasaportunuzu alın ve birbirinden eğlenceli bu rotalardan birine doğru yola çıkın.

Ukrayna’nın popüler şehri Lviv’e yılbaşından önce 288 TL’den başlayan fırsatlarla uçun!

Kharkiv’i sadece kimlik kartınızla 237 TL’den başlayan fiyatlarla keşfedin!

Sırbistan’ın eğlenceli başkenti Belgrad’a 225 TL’den başlayan fırsatları yakalayın!

Arnavutluk’un tarihi başkenti Tiran’a 228 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Yeni yılı ülkemizin ve Avrupa’nın diğer benzersiz şehirlerinde karşılaşmak için hemen tıklayın ve en avantajlı uçuş fırsatlarını yakalayın!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar