Kiev, Atina, Paris, Belgrad ve Münih'e %25 indirimle uçun

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Türkiye’nin en büyük online uçak bileti satış sitesi Enuygun.com, Avrupa’nın gözde başkentlerine %25 indirimle uçma fırsatı sunuyor. Aegean Airlines ve Enuygun işbirliğiyle 8 Ocak - 25 Mart 2018 tarihleri arasında pek çok Avrupa kentine %25 indirimle bilet satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 1 Aralık 2017’ye kadar biletinizi Enuygun.com üzerinden satın almak.

Paris’e gidiş dönüş 350 TL bilet

Yeni yılı Avrupa’nın gözde şehirlerinde geçirmeye ne dersiniz? Aegean Airlines ve Enuygun.com anlaşmasıyla 8 Ocak – 25 Mart 2018 tarihleri arasındaki uçuşlar için %25 indirim uygulanıyor. İndirimli biletlerle İstanbul’dan Atina’ya direkt uçabilirsiniz. Örneğin Atina’ya tek yön her şey dahil 200 TL’ye bilet bulabilirsiniz. Gidiş dönüş 320 TL’ye de bilet bulabilmek mümkün. Aynı şekilde vizesiz gidebileceğiniz Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a gidiş dönüş 300 TL, Paris’e yine gidiş dönüş 350 TL, Münih’e gidiş dönüş 240 TL’ye, vizesiz hatta pasaportsuz bile gidebileceğiniz Kiev’e 270 TL’ye vergiler dahil bilet satın alabilirsiniz.

Biletinizi 1 Aralık’a kadar satın alın

1 Aralık’a kadar Enuygun üzerinden bilet satın alarak bu avantajlı fırsatı kaçırmak istemiyorsanız uçak bileti sayfamızı tıklamanız yeterli. Böylece Atina, Amsterdam, Paris, Belgrad, Kiev, Münih, Varşova ve Tahran’a indirimli uçmanın keyfini yaşayın.

Atina’da eğlence de yemekler de şahane

Yemekleriyle kültürüyle bize hiç de yabancı gelmeyen Atina, uygun bilet bulursanız mutlaka görmeniz gereken şehirlerin başında geliyor. Akropolis, Partenon, Zeus tapınağı gibi tarihi yerleriyle önemli bir kent. Tavernalar ve restoranlar da eğlence hayatını sevenler için ideal. Ilıman bir iklime sahip Atina’ya kışın da gidebilirsiniz.

Vizesiz Belgrad

Türklerden vize istemeyen Sırbistan’ın başkenti Belgrad da bu kampanya kapsamında uygun fiyat bulabileceğiniz şehirlerden birisi. Tuna ve Sava nehirlerinin keşistiği noktada kurulmuş kent oldukça yeşil. Şehrin her yerinde parklar var. Osmanlı’dan kalma ünlü Kalemegdan’ı, Knize Mhaliova Caddesi, Zemun bölgesi gibi yerler gezilebilir. Belgrad'da gezilecek yerler galerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bu fırsatlar kaçmaz

Dünyanın en çok turist çeken şehirlerinin başında gelen Paris’i görmek için bu kampanya kaçmaz. Gidiş dönüş 350 TL’den başlayan fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. Paris gezisi öncesi Paris şehir rehberi sayfamızdan ayrıntılı bilgi edinebilir ona göre program yapabilirsiniz.  Kampanya 15 Aralık 2017 - 7 Ocak 2017 Noel tatili döneminde geçerli değildir. 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar