Bahar gelirken, önümüzde uzanan yaza hazırlık için telaş da başlıyor. Okulların kapanmasıyla taşınma, tadilat ve en çok da yaz tatili planlarını konuşacağız.

Planlarımızı gerçekleştirebilmek için her zaman söylediğimiz gibi hazırlıklı olmak ve gelir-gider bütçelerini oluşturmak durumundayız.

Bu nedenle alternatif oluşturabileceğini düşündüğümüz kredi kartı ve ihtiyaç kredisi kampanyalarını sizin için inceledik:

İçindekiler

Bonus Kart'a özel kampanyalar ile "tadilat mı tatil mi?" limitiniz karar versin!

Bonus Kartınızla yapmayı planladığınız tadilatlar için, Tekzen, Praktiker, Koçtaş gibi yapı marketlerden yapacağınız alışverişlerde, 2 ay erteleme ve 12 taksite varan seçenekler mevcut.

Erken Rezervasyonun öneminden 2011 son çeyreğinden bu yana bahsediyoruz. Artık erken rezervasyonda son aylara geldik. 30 Nisan'a kadar devam edecek bu son fırsatlar, 3 ay erteleme ve 12 taksite varan ödeme seçenekleri mevcut.

Bonus Card'a 23 Nisan'a kadar internet üzerinden yapılan başvurularda 25 TL bonus kazanma kampanyası da cabası!

Daha büyük planlar için kısa vadeli 5.000 TL'lik krediler de aylık ödeme gücünüze göre ilginizi çekebilir.

İş Bankası Nisan Ayı İhtiyaç Kredisi

İş Bankası'nın % 0,50 faiz oranlı 12 ay vadeli 5.000 TL'lik Nisan Ayı İhtiyaç kredisi versiyonu ise, bir yıl içinde borcunu kapamak ve daha yüksek aylık ödeme tercihinde olan tüketiciler için mevcut. Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

Garanti Bankası Düşük Taksitli Kredi

% 0,58 faiz oranlı 12 ay vadeli 5.000 TL'lik bu kredide, aylık ödeme tutarı 435 TL. Toplam masraf dahil geri ödemeniz (sigorta hariç) 5.528TL. Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

12 ay vadeli planlar aylık ödeme gücünüzü bu yıl için aşıyorsa, bu durumda size önerimiz 60 ay vadeli, kademeli taksitli kredilere yönelmeniz olacak.

Garanti Bankası 80'e 5.000 TL

Altı ayda bir uygulanan kademeli taksit sistemi ile ilk yıl ödemeniz, 80 TL - 90 TL ve son yıl ödemeniz de 198 - 222 TL'ye ulaşıyor. Krediyi detaylu incelemek için lütfen tıklayın»

ING Bank 79 TL taksitle 5.000 TL

Kademeli taksit uygulaması ile yıllık %30 artış ile ilk yıl 79 TL taksit ödemesi ile başlayan bu kredinin, son yılında taksit ödemeniz, 223 TL'ye ulaşıyor. Krediyi detaylı incelemek için

 


mugekanbay
Müge Kanbay
104 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN