76 TL’den başlayan 23 Nisan fırsatları

nihanbayram
İçindekiler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Salı gününe denk geliyor. Pazartesi günü izin alarak resmî tatili hafta sonuyla birleştirip 4 günlük güzel bir tatil yapabilirsin. Tüm yorgunluklardan uzaklaşmak ve yaz gelip de her yer kalabalıklaşmadan güzel bir tatil yapmak için en harika fırsat. Yaza kadar dayanma gücü verecek enerjiyi de toplarsın hem.

23 Nisan’da işler yoğun olur da izin alamazsan 1 Mayıs tatilini 2 gün izin alıp hafta sonuyla birleştirerek 5 günlük bir tatil yapabilirsin. Şöyle güzel bir deniz tatili için yeter de artar 5 gün. O zaman gel en uygun fiyatlı destinasyonlara bakalım.

Antalya

4 günlük Antalya tatili, yorgun bedene ve havanın soğukluğundan, yağmurundan bunalan ruha saniyesinde etki eden bir ilaç olur. Hem yaz tatilinde sıcağıyla biraz bunaltıcı olabilen Antalya, Nisan’da tam ideal kıvamda sıcak oluyor. Oteller de yaza göre hem daha uygun fiyatlı hem de daha sakin oluyorlar. Buradan inceleyip rezervasyon yaptırabilirsin. Bir de müjdemi isterim, 76 TL’den başlayan uçak bileti fırsatları burada.

Samsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşırken tatil fırsatını, Atatürk’ün bu tarihte ayak bastığı Samsun gezisine çevirmek güzel fikir. Hem Cumhuriyet’imiz için büyük bir önem taşıyan Samsun aynı zamanda Karadeniz’in en güzel şehirlerinden de biri. Atatürk Anıtı’nı ve Bandırma Vapuru Müzesi’ni gezip sonra da Amisos Tepesi’nden kuş bakışı Samsun’u izleyeceksin, keyfi en güzel öyle çıkıyor. Şanlısın sana 76 TL’den başlayan uçak bileti fırsatları için linki de bırakıyorum.

Bodrum

Bodrum’u tamamıyla keşfetmek için 4 gün yetmez, bunu hepimiz biliyoruz ama en azından şöyle bol huzur ve bol enerji yaza kadar götürür. Ayrıca sadece plajları ve gece eğlenceleriyle değil, tarihiyle de insanı doyuran bir yer Bodrum. Yazın kalabalığı daha başlamadan hem gezip görüp hem de eğlenebileceğin bir 4 gün için Bodrum’a 86 TL’den başlayan uçak biletleri burada.

Kıbrıs

“Ya Türkiye’de çok gezdik, başka yerleri keşfedelim” diyenler için en yakın ve en kolay seçenek Kıbrıs. Sadece T.C. kimlik kartıyla gidilebildiğinden ve deniziyle, otelleriyle çok cezbedici bir destinasyon olduğundan ülkece sevdiğimiz bir yer Kıbrıs. Nisan ayı da Kıbrıs otellerinin uygun fiyatlı olduğu bir dönem. Kıbrıs otellerini incelemek istersen burayı, 150 TL’den başlayan fiyatlara uçak bileti almak istersen de burayı tıklıyorsun.

Saraybosna

4 günlük tatilde bir yurt dışı gezisi yapmak ama vizesiz yapmak istersen Saraybosna senin için en doğru yer. Ah aklıma o çıtır çıtır leziz Boşnak börekleri geldi. Çarşılarını, camilerini, müzelerini gez tabii, hatta Mostar’a gidip Mostar Köprüsü’nü de gör ama börek yemeden dönme. Türk mutfağına benzer bir mutfak ama her biri kendine has lezzetli yemeklerine bayılacaksın. 355 TL’den başlayan Saraybosna uçak biletlerini buradan alabilirsin.

Berlin

Normalde soğuğuyla ünlü olan Berlin, Nisan ayının sonlarında ısınmaya başlıyor. Yani Berlin’e gitmek için en güzel zamanlara geldik. Brandenburg Kapısı, Berlin Katedrali ve Berlin Duvarı’nda fotoğraf çektirmeden dönmek yok ama. Yoksa Berlin’e gitmiş sayılmazsın ben şimdiden söyleyeyim. Ayrıca eskiden Berlin Duvarı’ndan geçişlerin izin verildiği Checkpoint Charlie diye anılan noktada da fotoğraf çekilebilirsin. 387 TL’den başlayan Berlin uçak biletleri için buraya o zaman.

Sen güzel bir bahar tatili yap diye uygun fiyatlı uçak biletleri de önerdim. Tek eksik izin almak gibi gözüküyor. Onu da tatlı dil, güler yüzle halledersin diye düşünüyorum. O zaman izni al, uçak biletini alman gereken yeri zaten biliyorsun.

nihanbayram
Nihan Bayram
489 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Uzman Yazarlar