Çaycuma Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2022 Google

Sizin için Seçtiğimiz Çaycuma Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Çaycuma Havalimanı Hakkında

Zonguldak Çaycuma Havalimanı, Türkiye’nin önemli taşkömürü rezervlerinin bulunduğu Zonguldak’ta yer alıyor. Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta konumlanmış havalimanı, 2007 yılında sivil kategoride hizmete başlamıştır. Hem yurt içi hem dışı seferlerin gerçekleştirildiği havalimanında bir adet terminal yer alıyor. Terminalin de yıllık 500 bin yolcu kapasitesi bulunuyor. Havalimanından İstanbul ve Trabzon’a şehirlerarası uçuşlar gerçekleştirilirken yurt dışı uçuş olarak da Almanya’nın Düsseldorf ve Dortmund şehirlerine sefer düzenleniyor.

Çaycuma Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan Çaycuma Havalimanı, şehrin ulaşım ağında önemli bir yer tutuyor. 2007 yılında hizmete giren Çaycuma Havalimanı, sivil kategoride olup yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda hizmet veriyor. Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından şehirlerarası uçuşların yanı sıra Almanya’daki göçmenlerimiz için de seferler düzenleniyor.

Çaycuma Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki gidiş gelişin sağlanması için farklı ulaşım alternatifleri mevcut. Karayolu üzerinden tercih edebileceğiniz seçenekler ile havalimanı ile kent merkezi arasında kısa sürede gidip gelebilirsiniz. Çaycuma ilçesinde bulunan Çaycuma Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için farklı seçenekleriniz var. Taksi ve otobüs gibi seçenekleri kullanabileceğiniz gibi kendi aracınızla gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Taksi

Çaycuma Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksiler. Şehre 8 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından binebileceğiniz taksiler ile konforlu ve hızlı şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Kısa mesafe olmasından ötürü maliyetli olması göz ardı edilebilen taksiler bu anlamda uygun bir alternatif.

Otobüs

Çaycuma Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler, uçağınız havalimanına indiği andan itibaren hazır bekliyor. Hem hızlı hem de ekonomik bir seçenek olan otobüsler ile Çaycuma şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

21 Şub 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Çaycuma Havalimanı'na Ulaşım

Zonguldak kent merkezinden Çaycuma Havalimanı’na gitmek için farklı ulaşım seçenekleri mevcut. Taksi başta olmak üzere otobüsleri de kullanabileceğiniz gibi kendi aracınızla veya araç kiralayarak gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Araç ile yolculuk yapmak isteyenler için havalimanındaki park alanı kolaylık sağlayacak.

Taksi

Şehir merkezinden Çaycuma Havalimanı’na gitmek için seçeceğiniz taksiler sizin için en hızlı seçenek olacak. Şehrin birçok noktasından binebileceğiniz taksiler ile kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Maliyetli olsa da mesafenin kısa olması ve konforlu olması nedeniyle tercih etmek isteyeceğiniz taksiler, sizi uçağınıza kolaylıkla yetiştirebilir.

Otobüs

Şehir merkezinin birçok noktasından binebileceğiniz otobüsler, sizin için ekonomik bir ulaşım seçeneği olabilir. Taksiye oranla daha ekonomik olan otobüsler ile havalimanına gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Konforlu ve hızlı ulaşım seçeneklerinden bir diğeri de araç kiralama. Araç kiralama firmalarının şehir merkezindeki ofislerinden kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahatlıkla gidebilirsiniz. Araçları dilerseniz şoförlü veya şoförsüz olarak kiralamanız mümkün.

21 Şub 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Zonguldak Seyahat Rehberi
Zonguldak Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
17ºC
15ºC
17ºC
16ºC
16ºC
23ºC
27ºC
28ºC
22ºC
23ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat
Ankara
50 dk
Antalya
1 saat
Bodrum
1 saat 10 dk
Gaziantep
1 saat 20 dk
İstanbul
50 dk
İzmir
1 saat
Trabzon
1 saat 10 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Çaycuma Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Çaycuma Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Çaycuma Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Hangi hava yolları Çaycuma Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

Türk Hava Yolları, Çaycuma Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Hangi hava yolları Çaycuma Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor?

Türk Hava Yolları İstanbul şehirlerinden Çaycuma Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi