Ronchi Dei Legionari Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz Ronchi Dei Legionari Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz Ronchi Dei Legionari Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Ronchi Dei Legionari Havalimanı Hakkında

Ronchi Dei Legionari Havalimanı İtalya’nın Gorizia şehrinin 21 kilometre güneybatısında konumlanıyor. Havalimanının Trieste’ye mesafesi ise yaklaşık 30 kilometre olup, kapsadığı hizmet alanı İtalya’nın kuzeydoğusundan, Hırvatistan, Avusturya ve Slovenya’nın bazı bölgelerine kadar uzanıyor.

2007 yılında ülkenin tarihteki ünlü kaşiflerinden Pietro Savorgnan di Brazza'nın anısına adanan havalimanı, 3000 metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde bir piste sahip. Ferah bekleme salonları, bar, restoran kitap-gazete mağazaları, sergi salonu, toplantı salonu, VIP salonları gibi sosyal alanlar bulabileceğiniz havalimanında ücretsiz Wi-Fi, ATM ve turizm danışma ofisleri de mevcut. Gümrüksüz alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ise havalimanın giden yolcu bölümünde bulunuyor.

Hem iç hem de dış hatlarda yılda 5 milyon yolcu ağırlayan havalimanına şehir merkezinden araçla yaklaşık 90 dakikada ulaşabiliyorsunuz.  Kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatiflerinden en tercih edilenleri ise ATP otobüsler. Havalimanı A4 Trieste-Venedik otobanının bağlantı noktasında yer alıyor ve ulaşımda trafik sorunu yaşamıyorsunuz. Kapalı ve açık otopark alanları da bulunan havalimanından araç kiralamak isterseniz yerel ve uluslararası araç firmalarına ait küçük ofisler de zemin katta konumlanıyor. Taksi durakları ise hemen terminal dışında bulunuyor.

 

Ronchi Dei Legionari Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Trieste'ye 28 km. mesafede bulunan Ronchi Dei Legionari Havalimanı'ndan şehir merkezine yolculuk yapmak isteyen ziyaretçiler için birçok ulaşım aracı mevcut.

Taksi

Ronchi Dei Legionari Havalimanı çıkışında bulunan taksi durağından binebileceğiniz taksiler ile yaklaşık 25 dakika gibi bir süre içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri havalimanından şehir merkezine ulaşımlarda 20-45 Euro arasında değişebiliyor.

Otobüs

15 dakika arayla havalimanından kalkan otobüsler ile 45 dakika gibi bir sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüs acentalarından alacağınız biletlerle veya internet üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlar ile otobüslere binebilirsiniz.

Tren

24 saat boyunca hizmet veren, farklı terminalleri birbirine bağlayan tren ağıyla Ronchi Dei Legionari Havalimanı'ndan şehir merkezine aktarmasız bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otel Servisi

Yolculuğunuz öncesinde otelinizi arayarak veya rezervasyon sırasında otel servisi olan konaklama alanlarını listeleyerek bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Genellikle oteller isteğe bağlı olarak Ronchi Dei Legionari Havalimanı'ndan sizi alarak şehir merkezine kadar ulaştırıyor.

Metro

Mavi hatlı metrolar ile Ronchi Dei Legionari Havalimanı'ndan şehir merkezine aktarma olmadan gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Ronchi Dei Legionari Havalimanı'nda birkaç önemli araç kiralama ofisi bulunuyor. Eksiksiz teslim etmeniz gereken belgelerle birlikte vereceğiniz günlük/haftalık ücret sayesinde araç kiralayabilirsiniz. Kısa bir gezintiden sonra şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

16/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na Ulaşım

Taksi

Trieste şehir merkezinden binebileceğiniz taksiler ile Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na yaklaşık 25 dakika gibi bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri şehir merkezinden havalimanına ulaşımlarda 20-45 Euro arasında değişebiliyor.

Otobüs

Şehir merkezinde bulunan istasyonlardan binebileceğiniz otobüsler ile 45 dakika gibi bir sürede Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Otobüs acentalarından alacağınız biletlerle veya internet üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlar ile otobüslere binebilirsiniz.

Tren

24 saat boyunca hizmet veren, farklı terminalleri birbirine bağlayan tren ağıyla şehir merkezinden havaalanına hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Otel Servisi

Yolculuğunuz öncesinde otelinizi arayarak veya rezervasyon sırasında otel servisi olan konaklama alanlarını listeleyerek bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Genellikle oteller isteğe bağlı olarak şehir merkezinden havaalanına ulaşım sağlıyor.

Metro

Şehir merkezinde bulunan istasyonlardan binebileceğiniz metrolar sayesinde aktarmasız olarak Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Mavi ve kırmızı hat olarak çalışan metro sisteminde Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na kırmızı hattı takip ederek geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için araç kiralayabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Seyahatiniz öncesinde araç kiralayabileceğiz acentaları listeleyebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Trieste'ye 28 km. mesafede bulunan Ronchi Dei Legionari Havalimanı'na şehir merkezinden birçok araçla ulaşılabiliyor. İçerisinde; araç park alanları, araç kiralama şirketleri, restoran ve barlar, VIP servisleri ve salonları ve alışveriş mağazası bulunuyor. Yolcuların güvenlik, konfor ve benzeri ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılayarak ziyaretçilerine eşlik ediyor.

16/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Trieste Seyahat Rehberi
Trieste Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Paz
Pzt
Sal
Çar
Per
Paz
Pzt
Sal
Çar
Per
14ºC
9ºC
10ºC
8ºC
11ºC
18ºC
19ºC
20ºC
18ºC
21ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
2 saat 30 dk
Ankara
2 saat
Antalya
2 saat
Bodrum
1 saat 50 dk
Gaziantep
2 saat 40 dk
İstanbul
1 saat 30 dk
İzmir
1 saat 40 dk
Trabzon
2 saat 40 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ronchi Dei Legionari Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Ronchi Dei Legionari Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Ronchi Dei Legionari Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Ronchi Dei Legionari Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Ronchi Dei Legionari Havalimanı’na alternatif olarak Air Base Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi