Uçak Bileti, Taksitli Uçak Bileti

Enuygun.com üzerinden uçak biletinizi taksitle alın

Enuygun.com sizlere hava yolu şirketlerinin en ucuz uçak bileti fiyatlarını sunmanın yanında, kredi kartı ile yapacağınız satın alma işlemlerinde taksit yapabilme imkanı da sunuyor. Kredi kartınızı güvenle kullanabilmeniz için 3D Secure güvenlik sistemi ile işlemlerinizi garanti altına alıyoruz. Bunun için taksitli uçak bileti satın almak isteyenlerin 3D Secure şifrelerini bilmeleri veya öğrenmeleri gerekiyor. Şu anda Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Teb ve İş Bankası gibi bankaların, Axess, Maximum, Bonus ve Cardfinans gibi kredi kartlarına 3 aydan 6 aya kadar taksit imkanı sağlıyoruz.

İyi uçuşlar dileriz...

Bankaların taksit bilgileri 14.08.2020 tarihi itibariyle verilmiştir. Bankalarla yapılan anlaşmalar herhangi bir zamanda değişebilir. Bu durumda Enuygun.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

TursabEnuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Para birimi
x