Şerafettin Elçi Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google

Sizin için Seçtiğimiz Şerafettin Elçi Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Şerafettin Elçi Havalimanı Hakkında

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şırnak'ta bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre-İdil kara yolu üzerindedir. Cizre'ye olan uzaklığı 10 kilometre olan havalimanı, 2013 yılında hizmete başlamıştır. Sivil havalimanı kategorisindedir ve sadece iç hat uçuşları gerçekleştirmektedir.

Şerafettin Elçi Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak’ta, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunan ve şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı iç hat seferleriyle hizmetini sürdürüyor. Sivil kategoride hizmet veren Şerafettin Elçi Havalimanı, otoparkı sayesinde aracınızı belirli bir süre bırakma olanağı da sunuyor ve kent merkezine ulaşım için farklı seçenekleriniz var.

Şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta bulunan Şerafettin Elçi Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma araçları ve taksi gibi olanaklarla ulaşabileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün.

Taksi

Şerafettin Elçi Havalimanı’ndan şehrin merkezine ulaşmak için tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksi. Şırnak gibi trafik yoğunluğunun daha az olduğu bir kentte olduğunuzu da hesaba kattığınızda taksiler ulaşım için en rahat alternatifler arasında ilk sırada geliyor.

Otobüs

Terminal binasına yakın kalkan otobüsler özellikle günün erken saatlerinden akşam geç saatlere dek kullanabileceğiniz alternatif araçlardan. Taksi ve diğer seçeneklere kıyasla daha ekonomik olan otobüslerle kısa sürede Şırnak'ın merkezinde olabilirsiniz.

02/01/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Şerafettin Elçi Havalimanı'na Ulaşım

Şırnak’ta, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunan ve şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı iç hat seferleriyle hizmetini sürdürüyor. Sivil kategoride hizmet veren Şerafettin Elçi Havalimanı, kendi açık otoparkına sahip olmakla birlikte şehir merkezine gidebilmeniz için çeşitli alternatifleri de sizlere sunuyor. Aynı şekilde şehir merkezinden Şerafettin Elçi Havalimanı’na gidiş için de aynı alternatiflerden yararlanarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şırnak kent merkezinde hemen her noktadan kısa sürede taksi bulabilir ve havalimanına ulaşabilirsiniz. Taksiler otobüs gibi seçeneklere göre daha hesaplı olmasa da eğer zamanınız kısıtlıysa en iyi alternatif.

Otobüs

Şehir merkezinin farklı noktalarından binebileceğiniz otobüsler ile Şerafettin Elçi Havalimanı’na ulaşmanız mümkün. Taksilere göre daha hesaplı bir seçenek olan toplu taşıma araçları ile yaklaşık 40 dakikada havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Şerafettin Elçi Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali olmak üzere tek bina bulunuyor. 2011 yılından beri hizmetini sürdüren Şerafettin Elçi Havalimanı’nda, bankalar, sağlık servisleri ve diğer ihtiyaçlarınızı giderebileceğini bölümler yer alıyor.

Kendine ait otoparkı sayesinde özel aracınızla havalimanına gitme imkanınız bulunuyor. Ayrıca Şerafettin Elçi Havalimanı’nda isteyenler için VIP hizmet de mevcut.

02/01/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şırnak Seyahat Rehberi
Şırnak Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
23ºC
23ºC
24ºC
25ºC
24ºC
39ºC
41ºC
38ºC
39ºC
41ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 10 dk
Ankara
1 saat 40 dk
Antalya
1 saat 10 dk
Bodrum
1 saat 30 dk
Gaziantep
1 saat 20 dk
İstanbul
1 saat 30 dk
İzmir
1 saat 30 dk
Trabzon
1 saat 20 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Şerafettin Elçi Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Şerafettin Elçi Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Şerafettin Elçi Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Şerafettin Elçi Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Şerafettin Elçi Havalimanı’na alternatif olarak Batman Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Hangi hava yolları Şerafettin Elçi Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

Turkish Airlines, AnadoluJet, Şerafettin Elçi Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Hangi hava yolları Şerafettin Elçi Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor?

AnadoluJet, Türk Hava Yolları Ankara, İstanbul şehirlerinden Şerafettin Elçi Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi
x