Richmond Intl. Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2022 Google

En Ucuz Richmond Intl. Havalimanı Uçak Biletleri

Sizin İçin Seçtiğimiz Richmond Intl. Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Richmond Intl. Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde yer alan Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan kent merkezine birkaç farklı güzergâh üzerinden yalnızca birkaç dakika içerisinde ulaşım mümkün. Havalimanı terminalinde hizmet veren 9 farklı araç kiralama firmasından neredeyse günün her saatinde bir araç kiralayarak merkeze doğru gelmeyi seçebilir veya Richmond Uluslararası Havalimanı’nın taksilerinden ve havalimanı ile merkez arasında transfer sağlayan servislerden faydalanabilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Richmond Uluslararası Havalimanı’nda Dollar, Avis, Enterprise, Payless, Budget, National, Thrifty ve Alamo gibi 9 ayrı araç kiralama firması bulunuyor. Havalimanına indiğinizde kiralama ofisleriyle görüşerek araç seçiminizi yapabilir veya henüz Richmond Uluslararası Havalimanı’na inmeden önce internet üzerinden kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Budget’ten araç kiralama için 804-222-2491, tercihiniz Enterprise olursa 804-222-0865, Hertz için 804-222-7228, National için 804-222-7477, Avis için 804-222-7416, Alamao için ise 804-222-7477 numaralı telefonu arayabilir, aracınızın Richmond Uluslararası Havalimanı’na iniş saatinize uygun olarak sizin için hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Havalimanında kiralama işlemleri için her bir kiralama firmasında genellikle benzer belgeler isteniyor. Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan araç kiralarken işlemlerinizi kolayca tamamlamak için yanınızda bulundurmanız gereken belgeleri önceden kiralama firmaları ile iletişime geçerek öğrenebilir ve evraklarınızı hazırlayabilirsiniz. 

Özel Servisler 

Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan merkeze dilerseniz lüks sedan araçlarla veya gelebilirsiniz. Bu araçlarla ilgili havalimanına indikten sonra veya öncesinde 804-249-1052 numaralı telefonu arayarak rota ve yolcu sayısı gibi bilgileri paylaştığınızda ücretlerini öğrenebilir, isterseniz bir özel servis veya lüks araç için rezervasyon yaptırabilirsiniz.  James River Transportation tarafından yolculara sunulan alternatifler arasında daha uygun fiyatlı paylaşımlı araçlar da bulunabiliyor. Tüm seçeneklerle ilgili telefon üzerinden bilgi alarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan bir servis aracının havalimanına iniş saatinizde Richmond Uluslararası Havalimanı terminal çıkışında beklemesini isteyebilirsiniz. 

Taksi 

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan pek çok büyük şehirde olduğu gibi Richmond’da havalimanı önünde taksi bulmak mümkün. Havalimanından hem kentin birkaç dakikalık merkezine hem de gitmek istediğiniz diğer yerlere seyahat edebileceğiniz taksilerden Airport Taxi için isterseniz 804-233-4444 numaralı telefonu arayarak taksi yolculuğu ile ilgili aklınızdakileri sorabilirsiniz. Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan taksi hizmeti veren Galaxy Cab Co için 804-560-4408, Mimi Taxicab için ise 804-247-3186 numaralı telefon üzerinden iletişim kurmak mümkün. 

Otobüs 

Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan en az taksiler ve kiralık araçlar kadar pratik ve çok daha uygun fiyatlı bir yolculuk için otobüslerden de yararlanabilirsiniz. Yalnız belirli saatlerde hizmet veren havalimanı otobüslerine binebilmek için bu saatlerde havalimanına inmiş olmalısınız. Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan yolcuların kent merkezine ulaşımının sağlayan otobüslerin sefer saatleri ve ücretleri gibi konularda bilgi için 804-358-4782 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. Otobüsler her ne kadar hem taksilerden hem de araç kiralamadan daha uygun fiyatlı olsa da önceliği zaman kazanmak ve bavullarıyla terminalden çıktıktan sonra rahatça merkeze ulaşmak isteyenler için uygun olamayabilir. Ancak tercihiniz rahatlıktan çok daha ucuz ve aynı zamanda bütçenize uygun bir araç ise Richmond Uluslararası Havalimanı’ndan merkeze gelirken fazla düşünmeden otobüsle yolculuğu seçebilirsiniz.

Otopark Servisi 

Aracını Richmond Uluslararası Havalimanı’nın uygun fiyatlı otopark alanlarına park edenler havalimanı terminal binası ile park alanı arasında çalışan ücretsiz servisleri kullanabilirler. Ücretsiz otopark servisleri her 15 dakikada bir terminalden hareket ediyor ve 7 gün 24 saat hizmet veriyor. 

Limuzin 

Ülkenin birçok havalimanı ile benzer şekilde Richmond Uluslararası Havalimanı’nda limuzin kiralama ve merkeze kadar bu konforlu araçlarla ulaşma seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Havalimanında limuzin kiralayabileceğiniz firmalar arasında yer alan A&A Limousine araçlarını 434-975-5466 numaralı telefon üzerinden ayırtabilir, Albermarle Limousine ile 434-531-5802, Black Car Richmond ile 804-629-0629, Classic Limousine Service ile 804-301-5690, Ambassador Limousine ile 434-973-5466 ve Spirit Limousine Service ile 804-368-3186 numaralı telefonlar üzerinden Richmond kent merkezine götürecek limuzin tipi aracınızı kiralayabilirsiniz. Rahat, geniş koltuklarıyla ve özel şoförleriyle birlikte hizmet veren limuzinler birkaç yolcu birlikte kent merkezine konforlu yolculuk için de son derece uygun. 

17 Eki 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Richmond Intl. Havalimanı'na Ulaşım

Şehrin merkezinden Richmond Uluslararası Havalimanı’na gelirken arada bulunan birkaç kilometrelik mesafe üzerinde taksileri kullanabilir veya otobüslerden ve kiralık araçlardan faydalanarak havalimanı terminaline yolculuk yapabilirsiniz. Tercihi hem lüks hem de çok daha konforlu bir araç olanlar için limuzinler ideal. Richmond Uluslararası Havalimanı’na gelirken geniş bir araca ihtiyacı olanlar ise özel havalimanı servislerinden birine rezervasyon yaptırabilirler. Yolculuk süresi seçilen araca bağlı olarak fazla değişiklik göstermiyor ve bu sayede merkezden yola çıkanlar sadece birkaç dakika gibi kısa bir süre içinde Richmond Uluslararası Havalimanı’nın terminaline gelebiliyorlar. 

Araç Kiralama

Richmond’da araç kiralamak isteyen yolcular Enterprise, Avis, Dollar, Payless, National, Alamo, Budget ve Hertz gibi 9 ayrı kiralama firma üzerinden kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kentte araç kiralamak son derece kolay ve işlemler yalnızca birkaç dakika sürüyor. Bu sayede aracınızı kentin merkezinde fazla beklemeden alabilir ve daha sonra Richmond uluslararası Havalimanı’nın terminaline doğru direksiyonunuzu çevirebilirsiniz. Havalimanının merkeze sadece birkaç kilometre uzaklıkta yer alması yön bulma konusunda da yolcuların işini kolaylaştırıyor. Üstelik Richmond Uluslararası Havalimanı’nda oldukça geniş bir otopark mevcut ve dilerseniz kiralık aracınızı belirli bir süre havalimanı otoparkında bırakabilirsiniz. Terminalde yer alan kiralama firmalarının ofisleri araçlarını havalimanında teslim etmek isteyen ziyaretçilere de kolaylık sağlıyor. Araç kiralamak için havalimanında ofisi bulunan Alamo ile 804-222-7477, Budget ile 804-222-2491 ve Hertz ile 804-222-7228 numaralı telefonlar üzerinden konuşarak bilgi alabilirsiniz.  

Özel Servisler 

James River Transportation gibi firmalar şehirden havalimanına gelirken özel bir servis tutmak isteyenlerin hizmetinde. Özel servis araçlarının kapasiteleri ve özellikleri yolcuların beklentilerine göre değişebiliyor. Üstelik bu firmalardan lüks bir araca rezervasyon yaptırabilir veya birkaç kişi birlikte kullanabileceğiniz daha uygun fiyatlı bir aracı ederek tasarruf edebilirsiniz.

Taksi

Şehirden Richmond Havalimanı’na gelirken bölgede hizmet veren birkaç farklı taksi firmasından birini tercih edebilirsiniz. Taksiler önceden belirlenen saatte adresinizden alarak Richmond Uluslararası Havalimanı’na getiriyor ve özellikle otobüs ve servis gibi alternatiflere kıyasla yolculara daha fazla zaman kazandırıyor. Mimi Taxicab araçlarından çağırmak için 804-247-3186 ve Galaxy Cab Co ile yolculuk yapmak için 804-560-4408 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Otobüs

Richmond kent merkezinden otobüsle havalimanına gelmeyi tercih edenler daha ucuz ancak daha uzun süren bir yolculukla terminale ulaşabilirler. Şehir merkezi ile Richmond Uluslararası Havalimanı arasında uygun fiyatlı seyahatin başlıca alternatifi sayılan otobüslerin sefer saatlerini 804-358-4782 numaralı telefon üzerinden öğrenme şansınız var.

Limuzin 

Ülkenin birçok şehrinde merkezden havalimanına yapılan yolculuklarda tercih edilen limuzinler Richmond Uluslararası Havalimanı’na gelirken de alternatifler arasında. Limuzinlerin ücretleri özellikle otobüslerden ve taksilerden daha yüksek ancak aynı zamanda bu araçlar çok daha konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Uçuşunuzdan en az birkaç saat öncesinde Classic Limousine Service ile 804-301-5690 numaralı telefon üzerinden görüşerek limuzin rezervasyonu yaptırabilir, bu alanda hizmet veren bir diğer firmalardan Spirit Limousine Service için 804-368-3186, Stewart's Limousine için 804-264-1129, James Limousine için ise 804-273-1540 numaralı telefonu arayarak adresinizi verebilirsiniz.

Otopark Servisi 

Havalimanının otoparkına aracını bırakan yolcular buradan 15 dakika aralıklarla hareket eden otopark servisleriyle ücret ödemeden terminale gelebilirler.

Havalimanı Bilgileri 

Richmond Uluslararası Havalimanı’nda 15’ten fazla kafe ve restoran ile mağazalar ve bekleme salonları yolcuların hizmetinde. Havalimanında bulunan Hudson News, Discover Virginia, Hudson Booksellers ve KidsWorks gibi mağazalardan dergi, gazete, kitap ve oyuncak satın alabilir veya sadece gezerek vakit geçirebilirsiniz. Richmond Uluslararası Havalimanı’nda yer alan mağazalar genellikle 04:30’da açılıyor. Terminalden ayrılmadan bir şeyler içmek ve yemek isteyenler Club Level Grill, Cheeburger Cheeburger, Cross Grain, Caribou Coffee, Applebee's To Go gibi restoran ve kafeleri tercih edebilirler.

17 Eki 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Richmond Seyahat Rehberi
Richmond Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
14ºC
15ºC
15ºC
12ºC
9ºC
21ºC
17ºC
22ºC
17ºC
15ºC

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Richmond Intl. Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Richmond Intl. Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Richmond Intl. Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Richmond Intl. Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Richmond Intl. Havalimanı’na alternatif olarak Blackstone Army Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi