Abruzzo Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Abruzzo Havalimanı Hakkında

İtalya’nın Pescara şehri yakınlarında yer alan Abruzzo Havalimanı, kentin tarihi merkezine yaklaşık 3 kilometre mesafede. Hem dış hem de iç hat tarifeli seferlerde kullanılan havalimanının ülkenin başkenti Roma’ya uzaklığı ise 180 kilometre. Bu sayede ortalama 2 saat içinde Abruzzo Havalimanı’ndan başkente ulaşılabiliyor. Üstelik bölgede bulunan yerleşimler için son derece önemli bir aktarma merkezi olan havalimanı ile çevredeki pek çok nokta arasında karayolu bağlantısı mevcut. Geçmişi 1917 yılına dek uzanan Abruzzo Havalimanı’ndan 1930’lu yıllardan itibaren ticari nitelikli uçuşlar düzenleniyor. Aradan geçen süre boyunca durmaksızın genişletilen ve kapasitesi arttırılan havalimanından günümüzde her yıl yüzbinlerce yolcu hem İtalya sınırlarında hem de yurt dışında farklı noktalara seyahat ediyor. Milano, Bükreş, Londra, Malta, Varşova, Krakow, Prag ve Palermo ise Abruzzo Havalimanı’ndan Avrupa içinde uçabileceğiniz merkezlerden bazıları.

İtalyan mutfağının enfes yemekleri ile kendinizi şımartmak istediğinizde Abruzzo Havalimanı’nın terminalinde hizmet veren Ristorante Concorde ve Self Service Piper gibi kafe ve restoranları tercih edebilirsiniz. Son dakikaya kalan alışveriş ihtiyaçlarınız için ise yine terminalde yolcuları bekleyen mağazalardan faydalanabilirsiniz. Havalimanında ayrıca dünyanın pek çok noktasında ofisleri bulunan küresel şirketlerden araç kiralamak mümkün. Üstelik Abruzzo Havalimanı ile Pescara kenti merkezi arasında özellikle gündüz saatlerinde otobüsle seyahat olanağı da mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Abruzzo Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Abruzzo Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Abruzzo Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Abruzzo Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Abruzzo Havalimanı’na alternatif olarak San Domino Island Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi