Nevai Uçak Bileti Ara

Nevai Hakkında

Özbekistan’ın Nevai ilinin merkezi olan Navoi, doğal gaz ekonomisine dayanan ve bunun yanı sıra kimyasal lif ile gübre üretimi yapan önemli bir kimya sanayisi merkezi konumunda bir şehir. 1958’de Özbek şair olan Ali Şir Nevai ile birlikte yeniden kurulan şehir adını da şairden alıyor.

2007 verilerine göre yaklaşık 125 bin kişilik bir nüfusun yaşadığı şehirde, değerli metaller ile doğalgaz stokları bulunuyor. Ayrıca inşaat malzemeleri üretimi üzerine de çalışılan şehirde, büyük hammadde stokları var.

Buna bağlı olarak dünyanın önemli şirketleri de şehirde yerini alıyor. E-40 karayolundan 800 metre uzaklıkta yerleşmiş olan şehir, Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Körfez’a bağlanılmasını sağlayan Navoi Havaalanı'ndan yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Havalimanından Nevai Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Nevai uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Nevai varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Nevai uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Nevai uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Nevai uçuşları Navoi Havalimanı'na düzenleniyor.

Nevai Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
3ºC
13ºC
Çar
Per
2ºC
14ºC
Per
Cum
-4ºC
6ºC
Cum
Cmt
-1ºC
8ºC
Cmt
Paz
3ºC
10ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Nevai Hakkında Daha Fazla
Nevai Alternatif Ulaşım
Para birimi
x