Bergamo Orio Al Serio Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Bergamo Orio Al Serio Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Milano’nun üçüncü büyük havalimanı olan Orio al Serio Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, otobüs, tren ve araç kiralama seçenekleri ile gitmeniz mümkün. Ayrıca özel araçlarınızla gidecekseniz, havalimanının park alanları da bulunuyor.

Taksi

Orio al Serio Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Lisanslı Radiotaxi taksileri ile şehir merkezine konforlu şekilde ve trafiği dert etmeden gidebilirsiniz.

Otobüs

Orio al Serio Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Çok sayıda merkeze gitmenizi sağlayan otobüsler şehrin çeşitli yerlerine uygun fiyatlarla ve çok uzun yol gitmeden ulaşmanız mümkün. Tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında ATB, Autostradale, Orioshuttle, Terravision, Sadem ve Iseo Express bulunuyor. Gidebileceğiniz duraklar arasında ise; Bergamo tren istasyonu, Milan Merkez tren istasyonu, Milan Lambrate tren istasyonu, East Gate otobüs park alanı, Rho Pero, Malpensa terminalleri, Monza, Cologno Monzese ve Turin yer alıyor.

Araç Kiralama

Giriş binasında yer alan araç kiralama ofisleri sayesinde araç kiralayarak da şehir merkezlerine gidiş yapmanız mümkün. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Auto Europa, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Locauto, Sixt ve Maggiore yer alıyor. Dilerseniz sürücülü araç kiralamayı tercih etmek isteyenler için Tour Car Service size bu hizmeti de sunuyor.

18/04/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Bergamo Orio Al Serio Havalimanı'na Ulaşım

Milano’nun üçüncü büyük havalimanı olan Orio al Serio Havalimanı’na şehir merkezinden taksi, otobüs, tren ve araç kiralama seçenekleri ile gitmeniz mümkün. Ayrıca özel araçlarınızla gidecekseniz, havalimanının park alanları da bulunuyor.

Taksi

Orio al Serio Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Lisanslı Radiotaxi taksileri ile havalimanına konforlu şekilde ve trafiği dert etmeden gidebilirsiniz.

Otobüs

Orio al Serio Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Şehir merkezinden binebileceğiniz otobüsler ile havalimanına uygun fiyatlarla ve çok uzun yol gitmeden ulaşmanız mümkün. Tercih edebileceğiniz otobüs firmaları arasında ATB, Autostradale, Orioshuttle, Terravision, Sadem ve Iseo Express bulunuyor.

Araç Kiralama

Araç kiralama ofisleri sayesinde araç kiralayarak da havalimanına gidiş yapmanız mümkün. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Auto Europa, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Locauto, Sixt ve Maggiore yer alıyor. Dilerseniz sürücülü araç kiralamayı tercih etmek isteyenler için Tour Car Service size bu hizmeti de sunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Üç yolcu katı bulunan tek terminal binasından oluşan Linate Havalimanı’nda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bankalar, mobil uygulamalar, kablosuz internet, VIP dinlenme salonları, toplantı odaları gibi hizmetler yer alıyor. Terminaldeki alışveriş yapabileceğiniz markalar arasında; Military Aircraft, Akai İtalia, Algida, Armani Jeans, Barbieri Creazioni, Boggi, Bottega Dei Sapori, Camomilla Italia, Carpisa, Conte of Florence, Desigual, DIF S.P.A, Dufrital Dty Free Shop, Fedon, Fontana di Sant’agata, International Wifi, Jadea, Kiko, Legami, Milano Outlet, Pasticceria Macarones, NAU, Perofil, Saldarini, Save My Bag, STG Italian Style Distilled, The Beauty Gate, Timberland, Tosca Blu ve Venchi yer alıyor.

Yeme içme mekanları olarak ise; Briciole, Delice Maison, Espressamente Illy, GNAM, Green Bar Gnam, Marianna S.R.L, Mc Donald’s, Motta, Panino Giusto, Segafredo, Tentazioni Caffe, Vi.Co.Ok ve Wine Bar Santa Cristina olarak sayılabilir.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.
Milano Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
2 saat 50 dk
Ankara
2 saat 30 dk
Antalya
2 saat 30 dk
Bodrum
2 saat 10 dk
Gaziantep
3 saat 10 dk
İstanbul
2 saat
İzmir
2 saat
Trabzon
3 saat

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bergamo Orio Al Serio Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Bergamo Orio Al Serio Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Bergamo Orio Al Serio Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Bergamo Orio Al Serio Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Bergamo Orio Al Serio Havalimanı’na alternatif olarak Brescia Montechiari Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Hangi hava yolları Bergamo Orio Al Serio Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

Pegasus, Malta Air, Bergamo Orio Al Serio Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Hangi hava yolları Bergamo Orio Al Serio Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor?

Pegasus İstanbul şehirlerinden Bergamo Orio Al Serio Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi