Marmaris Uçak Bileti Ara

Marmaris Hakkında

Son yılların yükselen turizm markası Marmaris, Muğla'ya bağlı ve yaklaşık 35.000 nüfuslu bir ilçedir.

Ege kıyılarında uzanan Marmaris'te Akdeniz İklimi görülmektedir. Yaz aylarında sıcak bir havanın hakim olduğu ilçede, kışları ılıman ve bol yağışlı geçer. Kar yağışına çok az rastlanır.

Marmaris, Karya denen tarihi bölgenin içerisindedir ve yerleşim Milattan Önce yıllarda başlamıştır. Likya Kaya Mezarları, Marmaris Kalesi gibi tarihi eserlerin yanı sıra Kaplumbağa Kumsalı gibi birçok tatil bölgesi bulunmaktadır. Yatlar açısından da Marmaris önemli bir liman niteliğindedir. Çamur banyosu da bölgeye uğrayan turistlerin sevdiği etkinliklerdendir. Türk ve dünya mutfağının birçok yemeğini burada bulmak mümkündür.

Marmaris'e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye'den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Marmaris uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Marmaris varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Marmaris uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Marmaris Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
22ºC
31ºC
Cum
Cmt
22ºC
31ºC
Cmt
Paz
22ºC
29ºC
Paz
Pzt
23ºC
29ºC
Pzt
Sal
22ºC
31ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Marmaris Alternatif Ulaşım
Para birimi
x