Uytash Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz Uytash Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz Uytash Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Uytash Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Uytaş Havalimanı’ndan Mahaçkale şehir merkezine gitmek için taksi, araç kiralama ve transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Havalimanından şehre 20-25 dakikada ulaşmanız mümkün.

Taksi

Uytaş Havalimanı’ndan Mahaçkale şehir merkezine gitmenin en kolay yolu, havalimanı dışında bekleyen taksileri kullanmak. Yaklaşık 23 dakika sürecek bu taksi yolculuğunuz için ortalama 1000-1200 ruble arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Araç Kiralama

Uytaş Havalimanı’nda bulunan yerli ve yabancı araç kiralama şirketleri ve aynı zamanda özel transfer firmaları sayesinde Mahaçkale şehir merkezine ulaşmak çok rahat. Konforlu ve hızlı bir ulaşımı tercih ediyorsanız eğer araç kiralama şirketlerinden faydalanmak iyi bir fikir olabilir.

18/05/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Uytash Havalimanı'na Ulaşım

Mahaçkale şehir merkezinden Uytaş Havalimanı’na ulaşımınız en fazla 20-25 dakika sürüyor. Bu ulaşımınız için transfer ve araç kiralama firmalarını tercih edebileceğiniz gibi; taksileri de kullanabilirsiniz.

Taksi

Şehir içinde en sık kullanılan ulaşım araçlarından biri olan taksiler, şehir merkezinden Uytaş Havalimanı’na direkt ulaşım hizmeti veriyor. Bu hizmet karşılığında ise 1000-1200 ruble arasında bir ücret talep ediyorlar. Mahaçkale şehir merkezinden Uytaş Havalimanı’na taksiyle gitmek, maksimum 25 dakikanızı alıyor. Bu ulaşımınız için en güvenilir taksi şirketlerinden olan Taxi Royal’i (+78722554554) tercih edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Uytaş Havalimanı’nda olduğu gibi Mahaçkale şehir içinde de çok sayıda yerli ve yabancı araç kiralama şirketi bulunuyor. Bu şirketlerden bütçenize en uygun olanı araştırıp, ön rezervasyon yaptığınız takdirde araç kiralama işleminiz sadece birkaç dakikada tamamlanıyor. Firmadan kiraladığınız araç ile Mahaçkale Uytaş Havalimanı’na 15-20 dakikada varmanız mümkün.

Havalimanı Bilgileri

Bir diğer resmi adı Mahaçkale Uytaş olan havalimanı, Rusya’nın en önemli şehirlerinden olan Kaspiysk ve Mahaçkale yakınlarında konumlanıyor. Mahaçkale şehir merkezine yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan Uytaş Havalimanı, uçuşunu bekleyen yolcuları için de yeme içme, banka, döviz bürosu, ATM cihazları, dinlenme salonları gibi imkanlar sağlıyor.

18/05/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.
Mahaçkale Seyahat Rehberi
Mahaçkale Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Sal
13ºC
13ºC
11ºC
10ºC
11ºC
19ºC
20ºC
22ºC
18ºC
17ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 30 dk
Ankara
1 saat 30 dk
Antalya
1 saat 50 dk
Bodrum
2 saat 10 dk
Gaziantep
1 saat 20 dk
İstanbul
1 saat 50 dk
İzmir
2 saat 10 dk
Trabzon
1 saat 20 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Uytash Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Uytash Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Uytash Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi