Kerch International Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Kerch International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kerch Havalimanı’a vardıktan sonra sadece 1,5 km uzaklıktaki Kerch şehir merkezine ulaşmak için taksileri tercih edebilir ya da havalimanından araç kiralayabilirsiniz. Bir diğer seçenek de Kerch şehrinde konaklayacağınız otelin varsa eğer transfer hizmetlerinden faydalanmak. Kerch Havalimanı’ndan Kerch şehir merkezine ulaşmaksa maksimum 5 dakika sürüyor.

Taksi

Kerch Havalimanı geliş terminalinden dışarı çıktığınızda çok sayıda özel taksi firmasının durağını görebilirsiniz. 7/24 ulaşım hizmeti veren Kerch Havalimanı taksileriyle ortalama 240-290 Rus Rublesi (14-17 TL) gibi bir ücret karşılığında 3-4 dakikada Kerch şehir merkezine varmanız muhtemel.

Araç Kiralama

Kerch Havalimanı’nda birkaç yerli ve yabancı araç kiralama firmasının ofisi bulunuyor. Bu firmaları Kerch Havalimanı’na varmadan önce İnternet üzerinden araştırabilir ve ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kerch Havalimanı’ndan kiralayacağınız araçla yaklaşık 5 dakikada Kerch şehir merkezine varabilirsiniz.

18/09/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Kerch International Havalimanı'na Ulaşım

Kerch, oldukça küçük bir kent ve bu nedenle de toplu taşıma araçları çok kullanılmıyor. Özel ulaşım araçlarıyla şehirden havalimanına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kerch şehir merkezinden taksiye binebilir ya da araç kiralayarak Kerch Havalimanı’na gidebilirsiniz. Alternatif olarak, şehirde konakladığınız otelin transfer hizmetlerinden de faydalanmanız mümkün.

Taksi

Kerch şehir içinde en sık göreceğiniz ulaşım araçları şüphesiz taksiler. Taksiyle şehir merkezinden Kerch Havalimanı’na ulaşmanın ücretiyse ortalama 240-290 Rus Rublesi (14-17 TL). Kerch şehir merkezinden bineceğiniz taksiyle en fazla 5 dakikada Kerch Havalimanı’na varmanız muhtemel.

Araç Kiralama

Kerch Havalimanı’na yapacağınız ulaşım hem konforlu hem de ekonomik olsun istiyorsanız, şehir merkezinden araç kiralamanızı öneriyoruz. Kerch’teki firmaları araştırarak fiyatlar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Kerch şehir merkezinden kiralayacağınız araçla 2-3 dakikada Kerch Havalimanı’na varabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Kırım Özerk Cumhuriyeti’nde yer alan Kerch Havalimanı, Kerch şehir merkezinin 1,5 km kuzeybatısında konumlanıyor. Kerch Havalimanı’nda yeme içme alanları, turist danışma ofisleri, dinlenme salonları, market, hediyelik eşya dükkanları, döviz bürosu, ATM makineleri, araç kiralama ve transfer hizmetleri vb. imkanlar mevcut.

18/09/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kerch Seyahat Rehberi
Kerch Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
26ºC
25ºC
25ºC
26ºC
27ºC
31ºC
32ºC
30ºC
30ºC
31ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 50 dk
Ankara
1 saat 20 dk
Antalya
1 saat 20 dk
Bodrum
1 saat 30 dk
Gaziantep
1 saat 50 dk
İstanbul
1 saat 30 dk
İzmir
1 saat 20 dk
Trabzon
1 saat

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kerch International Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kerch International Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kerch International Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi