Kemerovo Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google
Şehir Merkezinden Kemerovo Havalimanı'na Ulaşım

Kuzbass'ın başkenti Kemerovo'da, çoğu şehir merkezinde bulunan birçok müze ve sanat galerisi keşfedilmeyi bekliyor. Geçmiş Sovyet döneminin önemli bir sembolü olan Lenin Anıtı’na ev sahipliği yapan büyük Lenin Meydanı’nı gezebilir, şehri çevreleyen ormanda yürüyüşler yapabilirsiniz. Dünyanın en büyük hokey arenası olan Khimik Stadyumu da ilgi çeken noktalarındandır. 

Kemerovo Havalimanı

Alexey Leonov Havaalanı olarak da bilinen havalimanı, Kemerovo'nun 10 km güneydoğusunda yer alır. Orta ölçekli uçaklara hizmet veren sivil bir hava alanıdır. Kemerovo’ya en yakın havalimanları; Novokuznetsk ve Tolmachevo Havalimanlarıdır.

Havalimanı Servisi

Maksimum bekleme süresi 60 dakika olan havayolu servis araçları; havalimanı ile Kemerovo, Gramoteino, Tomsk ve Novokuznetsk şehirleri arasında çalışıyor. Bulunduğunuz şehre göre seçiminizi yaparak, yolculuğunuz öncesinde internet üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Otobüs

Kemerovo meydanından binebileceğiniz; 101, 108 ve 128 numaralı otobüslerle yaklaşık bir saat süren bir yolculukla, Kemerovo Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Özel Araç Kiralama

Oldukça yaygın bir ulaşım ağı sağlayan otobüsler; yoğun saatlerde çok dolu olduğundan, hem seyahatiniz boyunca hem havalimanı ulaşımı için çok daha konforlu olan, araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. 

Taksi

Şehir meydanından, Kemerovo Havalimanı’na gitmek için standart taksi ya da kişi sayısına göre 16 kişiye kadar taksi tutmanız mümkün. Taksiyi, yolculuğunuz öncesi internet üzerinden de ayarlayabilirsiniz.

28/09/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kemerovo Seyahat Rehberi
Kemerovo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
Cmt
Paz
Pzt
Sal
Çar
12ºC
14ºC
7ºC
7ºC
7ºC
24ºC
25ºC
31ºC
14ºC
18ºC
Haritada Görüntüle
Para birimi
x