Eilat Uçak Bileti Ara

Eilat Hakkında

Eilat, İsrail’in Akabet körfezinde yer alan bir liman şehridir. İsrail’in hem turistik bir yeri hem de ticaret merkezlerinden birisidir. Kızıldeniz’in en kuzey ucunda Mısır ile komşu şehir Eilat, aynı zamanda Ürdün’ün ünlü liman kenti Akabe’ye de komşudur. Yaklaşık 50 bin nüfusu olan şehir Necep çölünün de bir parçasıdır. Yıl boyu sıcak bir iklim vardır. Ancak gece gündüz sıcaklık farkları yüksektir.

Eilat Marina, Yunus Parkı, Kızıl Kanyon, Botanik Bahçesi, Ice Park, Aqua Beach, King City gibi yerler gezilebilir. Turistik bir şehir olduğu için yeme içme, eğlence mekanları konusunda güzel seçenekler sunar. Su altı dalışı da şehrin en popüler aktivitelerinden birisidir. Yine ayrıca Kudüs, Lut gölü gibi kutsal yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Eilat’ta havalimanı bulunur. Şehir içi ulaşımda otobüs ya da taksi seçenekleri kullanılabilir.

Havalimanından Eilat Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Eilat uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Eilat varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Eilat uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Eilat uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Eilat uçuşları Eilat Havalimanı ve Ovda Havalimanı'na düzenleniyor.

Eilat Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
11ºC
21ºC
Paz
Pzt
8ºC
19ºC
Pzt
Sal
9ºC
20ºC
Sal
Çar
7ºC
17ºC
Çar
Per
5ºC
17ºC
Per
Haritada Görüntüle
Eilat Alternatif Ulaşım
Para birimi
x