Mohammed V Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Şehir Merkezinden Mohammed V Havalimanı'na Ulaşım

Tren

Kazablanka şehir merkezinden havalimanına geçişlerde en yaygın kullanılan ulaşım aracı trendir. Şehir merkezinde bulunan istasyondan binebileceğiniz trenler sayesinde ortalama 35 - 40 dakikalık bir süre içinde Mohammed V Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Biletinizi internet üzerinden veya istasyonda bulunan gişelerden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Mohammed V Havalimanı’na rahat ve hızlı bir şekilde geçmek istiyenlerin tercihi taksilerden yana olmalı. Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafeden ötürü taksi ücretleri 250 – 400 Dirhem olarak ücretlendiriliyor. Taksiye binmeden önce şoförle fiyat konusunda anlaşmak, sonradan yaşanabilecek herhangi bir durumun önüne geçebilir.

Otel Servisleri

Kazablanka şehir merkezinden havalimanına çok fazla ulaşım alternatifi bulunmadığı için otellerin sunmuş olduğu havalimanı transferleri ziyaretçileri rahatlatıyor. Birçok otel size havalimanı transfer aşamasında servis imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanabilmek için önceden otel yetkilileri ile iletişime geçmeniz ve rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden Mohammed V Havalimanı'na araç kiralayarak zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Bunun için şehir merkezinde bulunan araç kiralama ofislerinden fiyat alabilirsiniz. Diğer ulaşım araçlarıyla vakit kaybetmek istemeyenler araç kiralayarak şehir merkezinden havalimanına rahatlıkla ulaşabilir.

Havalimanı Bilgisi

Şehir merkezine uzaklığı ortalama 30 - 40 dakika olan Mohammed V Havalimanı, uluslararası uçuşlar için ülkede en çok kullanılan havalimanlarının başında geliyor. Uzun senelerdir yerli ve yabancı birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapan havalimanına şehir merkezinden taksi, tren veya araba kiralayarak ulaşım sağlanıyor.

17/04/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kazablanka Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
4 saat 50 dk
Ankara
4 saat 30 dk
Antalya
4 saat 20 dk
Bodrum
3 saat 50 dk
Gaziantep
5 saat
İstanbul
4 saat
İzmir
3 saat 50 dk
Trabzon
5 saat 10 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Mohammed V Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Mohammed V Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Mohammed V Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Mohammed V Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Mohammed V Havalimanı’na alternatif olarak Anfa Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Hangi hava yolları Mohammed V Havalimanı’na uçuş düzenliyor?

Pegasus, Qatar Airways, Mohammed V Havalimanı'na uçuş düzenliyor.

Hangi hava yolları Mohammed V Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor?

Pegasus İstanbul şehirlerinden Mohammed V Havalimanı varışlı direkt uçuş düzenliyor.

Haritada Görüntüle
Para birimi