Bryansk Uçak Bileti Ara

Bryansk Hakkında

Rusya’nın batısında, Avrupa sınırına yakın bir bölgede bulunan Bryansk, Desna Nehri kıyısında kurulmuş çok güzel bir şehirdir. Tarih boyunca önemli bir üretim ve sanayi merkezi olan kentte önemli sanayi ürünleri arasında demir ve çelik gelir. Çevresinde yer alan geniş yeşil alanlar ve parklarla yaşamın çok keyifli olduğu bir kent olan Bryansk’da iklim koşulları da Rusya’nın birçok bölgesinden daha elverişlidir.

Renkli gece hayatı ve revü gösterileriyle de adından söz ettiren kentte mutlaka görülmesi gereken yerler arasında Kutsal Trinity Katedrali, Tkachev Kardeşler Müzesi, Vladimir Kilisesi ve özellikle akşam saatlerinde hareketlenen gösteri merkezleri gelir. Yılın hemen her döneminde ziyaret etmek için elverişli olan şehrin en güzel zamanları ise Mayıs ve Haziran aylarıdır. Kış mevsiminde düşük sıcaklıklar nedeniyle zorlayıcı olabilen bölgeye Avrupa’nın birçok şehrinden ve Rusya’nın başkenti Moskova’dan ulaşmak mümkün.

Havalimanından Bryansk Şehir Merkezine Ulaşım

Bryansk Uluslararası Havalimanı’nda yolcuları şehir merkezine götürecek fazla ulaşım alternatifi bulunmuyor. Taksi en çok tercih edilen ulaşım aracı. Yarım saat içerisinde taksi ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanındaki araç kiralama firmalarından biriyle anlaşırsanız A240 otoyolunu takip ederek de şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Bazı oteller havalimanı ile otel arasında çalışan shuttle servisler düzenliyor. Otelinizle önceden iletişime geçerek varsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Otobüsle sadece şehir merkezine değil tüm şehirdeki birçok yere ulaşmanız mümkün. Ancak en yakın otobüs durağına gitmek için yine taksiye binmek gerekiyor.

21 Şub 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bryansk uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Bryansk varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Bryansk uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Bryansk uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Bryansk uçuşları Bryansk Intl. Havalimanı'na düzenleniyor.

Bryansk yolculuğu uçakla kaç saat sürüyor?

Adana-Bryansk 2 saat 10 dakika, Ankara-Bryansk 1 saat 50 dakika, Antalya-Bryansk 2 saat 10 dakika, Bodrum-Bryansk 2 saat 20 dakika, Gaziantep-Bryansk 2 saat 10 dakika, İstanbul-Bryansk 1 saat 40 dakika, İzmir-Bryansk 2 saat 10 dakika, Trabzon-Bryansk 1 saat 40 dakika sürüyor.

Bryansk Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
8ºC
17ºC
Cmt
Paz
6ºC
15ºC
Paz
Pzt
5ºC
15ºC
Pzt
Sal
4ºC
14ºC
Sal
Çar
5ºC
11ºC
Çar
Uçuş Süreleri
2s 10dk
1s 50dk
2s 10dk
2s 20dk
2s 10dk
1s 40dk
2s 10dk
1s 40dk
Haritada Görüntüle

Yakınındaki Şehirler

Bryansk Alternatif Ulaşım
Para birimi