Bodaybo Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google
Bodaybo Havalimanı Hakkında

Bölgesel bir havalimanı olması nedeniyle küçük bir alanı kaplayan Bodaybo Havalimanı, Rusya’nın Irkutsk bölgesindeki Bodaybo şehrinde konumlanıyor. II. Dünya Savaşı sırasında kurulan Bodaybo Havalimanı, şehir merkezinden sadece 4.2 km uzaklıkta yer alıyor. Dünyanın her neresinde olursanız olun, Bodaybo Havalimanı’na ulaşmak için öncelikle Irkutsk Havalimanı’na gitmelisiniz. Bodaybo Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları, Angara Airlines ve IrAero. Her iki hava yolu firmasının da Irkutsk Uluslararası Havalimanı’ndan Bodaybo Havalimanı’na aktarmasız seferleri bulunuyor.

Bodaybo Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bodaybo Havalimanı, 4,2 km uzaklığındaki şehir merkezine gitmek isteyen yolcularına taksi, transfer vb. hizmetler sunuyor. Siz de hızlı ve pratik olsun diyorsanız, terminal dışında hazır bekleyen ve 7/24 ulaşım hizmeti veren taksileri tercih edebilirsiniz. “Konfor benim için her şeyden önce gelir.” diyenlerse Bodaybo Havalimanı’ndan araç kiralayabilir. Konaklayacağınız oteli önceden arayarak transfer hizmetlerinin olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bodaybo Havalimanı’ndan Bodaybo şehir merkezine ulaşmak maksimum 7 dakika sürüyor.

Taksi

Bodaybo Havalimanı’na vardığınızda havalimanı taksilerinden birine binerek hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde Bodaybo şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 4,5 km’lik mesafeyi en kısa sürede kateden taksilerle ortalama 280-340 Rus Rublesi karşılığında Bodaybo şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Araç Kiralama

Bodaybo Havalimanı terminalinde hizmet veren çok sayıda yerli ve yabancı araç kiralama şirketi var. Bu şirketlerden bütçenize en uygun olanı seçerek ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Havalimanından uluslararası geçerliliği olan ehliyetiniz ve kiralama işlemi öncesinde yaptırdığınız ön rezervasyonunuzla birlikte dakikalar içinde teslim alacağınız araçla 8 dakikada Bodaybo şehir merkezine gidebilirsiniz. En hızlı rotayı kullanmak için Pervomayskaya ul., 58’ yolunu tercih edebilirsiniz.

16/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Bodaybo Havalimanı'na Ulaşım

Bodaybo şehir içi ulaşım her ne kadar gelişmiş olsa da şehirden havalimanına direkt ulaştıran bir toplu taşıma aracı bulunmuyor. Bunun en önemli sebebiyse havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafenin oldukça az olması. Şehir merkezinden bineceğiniz taksiyle ya da kiralayacağınız araçla Bodaybo Havalimanı’na ulaşmak en fazla 7-8 dakika sürüyor. Bir diğer seçenek de hava yolu şirketi veya konakladığınız otelinizin varsa eğer transfer hizmetlerinden faydalanmak.

Taksi

Bodaybo şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım araçları şüphesiz taksiler. Hem günün her anı hizmet veriyor olması hem de oldukça hesaplı hizmet vermesi nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi olan taksilerle şehir merkezinden Bodaybo Havalimanı’na ulaşmak inanılmaz pratik. Şehir merkezinden veya şehrin diğer merkezi noktalarından bineceğiniz taksiyle 280-340 Rus Rublesi gibi bir ücret karşılığında Bodaybo Havalimanı’na ulaşmanız mümkün.

Araç Kiralama

Bodaybo kentinde birkaç günden fazla kalmak isteyenler için en ideal ve ucuz ulaşım yöntemi olan araç kiralamak, şehirden havalimanına ulaşımda da büyük kolaylık sağlamakla birlikte zaman kazandırıyor. Şehir merkezindeki birçok araç kiralama şirketinden birini seçip ön rezervasyon yaptırdığınız takdirde çeşitli indirimler de elde edebilirsiniz. Bodaybo’dan kiralayacağınız araçla Pervomayskaya ul., 58’ yolunu kullanarak 7 dakika içerisinde Bodaybo Havalimanı’na varabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Bölgesel ve küçük bir havalimanı olan Bodaybo Havalimanı, Rusya’nın Irkutsk Oblast’ındaki Bodaybo şehrinde II. Dünya Savaşı sırasında kuruldu. Bodaybo şehir merkezinden yaklaşık 4,2 km uzaklıkta konumlanan Bodaybo Havalimanı’na gitmek için öncelikle Rusya’nın bir diğer havalimanı olan Irkutsk Uluslararası Havalimanı’na gitmeniz gerekiyor. Sonrasında aktarmalı iç hat uçuşu ile Bodaybo Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Bodaybo Havalimanı’na seferleri bulunan sadece iki hava yolu firması var: Angara Airlines ve IrAero. Her ikisi de Irkutsk Uluslararası Havalimanı’ndan Bodaybo Havalimanı’na direkt sefer düzenliyor.

16/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Bodaybo Seyahat Rehberi
Bodaybo Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
-21ºC
-22ºC
-22ºC
-17ºC
-16ºC
-5ºC
-7ºC
-7ºC
-6ºC
-4ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
7 saat 20 dk
Ankara
7 saat 20 dk
Antalya
7 saat 40 dk
Bodrum
8 saat
Gaziantep
7 saat 20 dk
İstanbul
7 saat 20 dk
İzmir
7 saat 50 dk
Trabzon
6 saat 40 dk
Haritada Görüntüle
Para birimi
x