Biskra Uçak Bileti Ara

Biskra Hakkında

Biskra, Cezayir'in kuzeydoğusunda yer alan ve en son, 1552 yılında kesin olarak Osmanlı Devleti’nin eline geçmiş bir şehir. Şehrin çevresinde hurma ve meyve ağaçlarına sahip, büyük bahçelerden oluşan 5-6 köy bulunuyor. Sidi Okba ise Biskra’nın güneydoğusunda yer alan ve güneşte kurutulmuş tuğlalardan inşa edilen evleriyle, oldukça ilgi çekici bir köy.

Patisserie-fatafeat, Fast Food Koul, Cafeteria Buvette ve Golden House, şehirde bulunan en iyi restoranlar arasında. Royal Hotel ise, Biskra şehrinin girişinde bulunan temiz ve güzel bir otel. Toplu taşımanın yaygın olduğu bu şehirde, isterseniz araç kiralayarak da gezebilirsiniz. Ayrıca, havalimanın bulunduğu Biskra şehri, yıl boyunca çok az yağış alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Biskra uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Biskra varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Biskra uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Biskra uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Biskra uçuşları Mohamed Khider Havalimanı'na düzenleniyor.

Biskra uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

Evet, Biskra uçak bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Biskra Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
21ºC
30ºC
Per
Cum
20ºC
33ºC
Cum
Cmt
21ºC
32ºC
Cmt
Paz
25ºC
35ºC
Paz
Pzt
22ºC
35ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Biskra Alternatif Ulaşım
Para birimi