Tavşanlı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Tavşanlı Otogarı
place
Yeni Mahallesi, 43430 Tavşanlı/Kütahya
local_phone
+902746141558

Şehir Merkezinden Tavşanlı Otogarı'na Ulaşım

İlçenin otobüs terminali hem merkezi bir noktada yer aldığından hem de Tavşanlı küçük bir ilçe olduğundan yürüyerek kolayca terminale gidebilirsiniz. Çeşitli ulaşım araçları da her mahalleden, çevre ilçe ve köylerden yolcular için hizmet veriyor.

İlçe İçi Hat Dolmuşları

İlçenin her yerinde bulabileceğiniz ilçe içi hat dolmuşları, otobüs terminaline kolayca gitmek için en kullanışlı araçlar. 1 numaralı Üniversite, 2 numaralı Ömerbey-Hanım Çeşme-Beyaz Evler ve 5 numaralı Meydan Ceza Evi dolmuş hatları ile terminale gidebilirsiniz.

Minibüsler

Hem Tavşanlı merkezinden hem de Göbel Kaplıcaları ve Kütahya merkezinden minibüsler ile terminale gelme şansınız var. Kütahya’nın bütün ilçelerinden ve köylerinden de belirli saatlerde Tavşanlı merkezine minibüs seferleri düzenleniyor.

Taksi

İstiklal Caddesi’nde 7/24 açık olan Zümrüt Taksi’ye 0543 243 00 22 numaralı telefonla ve İstasyon Mahallesi’nde durağı bulunan Tavşanlı Taksi’ye ise 0543 616 64 34 numarasından ulaşarak taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile otobüs terminaline ulaşım kısa süre alıyor ve oldukça ekonomik.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less