Gediz Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gediz Otogarı
place
Uluoymak Mah. Nakipoğlu Cd. No:20 43600 Gediz/Kütahya
local_phone
+902744230482

Gediz

Son derece geniş bir alan üzerine yayılan Gediz Otobüs Terminali, Kütahya şehir merkezinin yaklaşık 90 kilometre uzağında konumlanıyor. İlçe merkezinden düzenli olarak hareket eden otobüs ve minibüs seferleri sayesinde terminale ulaşım oldukça rahat. İlçede ayrıca taksiler de terminal ve merkez arası yolculukta tercih ediliyor. Gediz Otobüs Terminali içerisinde yolcuları bekleyen restoranlarda birbirinden lezzetli yemekleri tadabilirsiniz. Terminal dahilinde bulunan mağazalar ise hediyelik eşya veya atıştırmalık satın almak için ideal.

Şehir Merkezinden Gediz Otogarı'na Ulaşım

Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya’nın önemli bir ilçesi olan Gediz’e ulaşmak adına Gediz Terminali varışlı seferlere göz atabilirsiniz. Şehir merkezinden Gediz Terminali’ne ulaşmak için pek çok opsiyon söz konusu. Şehirde yer alan köy ve mahallelerden terminale yolcuların ulaşımını sağlayan pek çok alternatif mevcut.

Belediye Otobüsleri

Kütahya’nın Gediz ilçesinde yer alan terminale ulaşmak adına belediye otobüslerini değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezine kıyasla halk otobüslerin yoğunluğu burada oldukça düşük. Gediz Belediyesi’nin web sitesi üzerinden kalkış ve varış saatlerini inceleyebilir ve buna göre duraklarda bekleyebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Özel bir durum oluşmadığı sürece yolcular genelde ücretsiz olarak sunulan yolcu servislerini tercih ediyor. İlçe içerisindeki pek çok noktada bekleyerek, saatte bir geçen yolcu servislerinden yararlanabilirsiniz. Yolcu servislerinin saatini kaçırmanız durumunda, otobüsü kaçırma riski de doğabilir çünkü bu tip servisler yolcuları duraklarda uzun süre beklemiyor.

Dolmuşlar

Gediz ilçesinde dolmuş seferleri halk otobüslerine göre daha aktif. Gediz-Eski Gediz, Gediz-Akçaalan dolmuş seferlerini değerlendirerek terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için indirimli tarife söz konusu olmakla birlikte sabah erken saatlerden itibaren ilçenin işlek yerlerinde bekleyerek bu dolmuş hatları ile karşılaşabilirsiniz.

Taksi

Kütahya’nın en önemli iki ilçesinden biri olan Gediz’de 24 saat boyunca taksi bulmanız mümkün. Bu sayede kısa süre içinde terminale ulaşabilirsiniz. Buna rağmen öncelik genelde yolcu servisleri ve dolmuşlar olabiliyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less