İğneada Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden İğneada Otogarı'na Ulaşım

22 kilometrelik bir sahil şeridi ve doğal güzellikleriyle ünlü iğneada’nın otogarı, belde merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. İğneada Otogarı’na daha uzak mesafelerden gitmek için ise halk otobüsleri, minibüsler ve taksileri kullanabilirsiniz.

Halk Otobüsleri

İğneada sahilinde sıralanan oteller, turistik tesisler ve plajların yanı sıra beldenin ana caddeleri ile mahallelerinde de durakları bulunan halk otobüsleri ile 5-10 dakikalık kısa yolculuklarla İğneada Otogarı’na ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Bölgesel ulaşım hizmetleri veren minibüslerle de İğneada sahili, Mert Gölü ve İğneada Longoz Ormanları gibi turistik noktaların yanı sıra Kırklareli'nin diğer ilçelerinden de İğneada Otogarı’na gidebilirsiniz.

Taksi

Kısa ve hızlı bir yolculukla İğneada Otogarı’na gitmek için 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerden faydalanabilirsiniz. İğneada Taksi durağına 0542 684 10 77 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less