İzmit Otelleri Ara

En uygun İzmit otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz İzmit otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

İzmit Hakkında

Türkiye’nin en büyük sanayi şehri olan İzmit, İstanbul’a yakınlığı ve iki denize de kıyısı olması sebebiyle hafta sonu kaçamakları için ideal bir yer. Deniziyle Yaz, dağlarında kayak imkânıyla Kış, doğal güzellikleri Bahar aylarını değerlendirebileceğiniz şehirde her türden otel bulunmakta. Yalnızca gezi değil; iş, sağlık, inanç, termal gibi özelleştirilmiş temalara uygun Kocaeli otelleri de mevcut.

İstanbul’a Anadolu’dan girişte bir geçiş yolu olan İzmit’e karayolu ile ulaşmanız çok kolay. Türkiye’nin her yerinden direkt otobüslerle İzmit Otogarı’na inebilirsiniz. Hava yolu kullanmak isteyen misafirler için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih ederek HAVAŞ ile İzmit’e direkt geçmek mümkün. İzmit içerisinde otobüs, minibüs ve tramvay kullanarak gezebilirsiniz.

İzmit’te doğayla iç içe bir tatil için Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kuzu Yaylası Milli Parkı ve Maşukiye’yi gezebilir, denize girmek için Kerpe ve Kefken taraflarını tercih edebilirsiniz. Kayak turizmi için Kartepe’yi, tarihi bir tur için Eskihisar Kalesi ve Osman Hamdi Bey Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

İzmit’te geliş amacınıza ve bütçenize uygun oteller bulunmakta. Termal otellerde sağlıkla dinlenmenin keyfini çıkarabilir; şehir merkezindeki iş amaçlı gezileriniz için konferans salonlu, merkezi otelleri tercih edebilirsiniz. Hafta sonu kaçamakları için yarım pansiyon hizmeti veren butik otellere uğrayabilirsiniz.

İzmit Galeri

İzmit Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Temmuz Mayıs 309,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.

İzmit Seyahat Yazıları

İzmit Sıkça Sorulan Sorular

İzmit’te bulunan en iyi ucuz oteller hangileri?

İzmit’teki popüler ucuz oteller içerisinde Neva Stargate Hotel, Baltürk Otel İzmit ve La Flora House Hotel bulunuyor.

İzmit’te bulunan en iyi 5 yıldızlı oteller hangileri?.

İzmit’teki popüler 5 yıldızlı oteller içerisinde Hampton By Hilton Kocaeli, Wellborn Luxury Hotel ve Wellborn Luxury Hotel bulunuyor