• Anasayfa
  • Bilgi
  • Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası'na koronavirüs teminatı da eklendi

Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası'na koronavirüs teminatı da eklendi

tugbahacibayramoglu

Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası’na koronavirüs teminatı da eklendi. Yurt dışı yolculukları öncesi Enuygun’dan yapacağın Seyahat Sağlık Sigortası ile kendini Covid 19’a karşı da güvence altına alabilirsin. Enuygun, ALLIANZ iş birliği ile yapılan Seyahat Sağlık Sigortası teminatına pandemi ile ilgili geçirilebilecek rahatsızlıklar da eklendi.

Tüm dünyayı kasıp kavuran pandemi salgını insanları yolculuk öncesi ister istemez endişeye düşürebiliyor. Ancak Enuygun ALLIANZ iş birliği ile yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırarak bu endişelerini giderebilirsin. Böylece yurt dışındayken geçirebileceğin Covid dahil beklenmedik rahatsızlıkların için kendini 30.000 Euro’ya kadar teminat altına almış olursun.

30.000 Euro’ya kadar teminat veriyorSeyahat Sigortası2

Yurt dışında yaşayabileceğin hem olası bir rahatsızlık ve kaza gibi durumlar hem de korona virüse yakalanma riskine karşı seyahat sigortası yaptırmak büyük güvence. Bazı ülkeler vize işlemlerinde ya da ülkeye girişlerde mutlaka seyahat sağlık sigortası da istiyor. Enuygun ALLIANZ iş birliği ile yapılan Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası ile Covid 19 ile ilgili rahatsızlıklar da teminat altına alındı. Üstelik bu sigortayı yaptırmak oldukça kolay ve fiyatı da uygun.

Uçak Bileti

Yapması çok kolayseyahat planı

Enuygun Seyahat Sigortası sayfasına girdiğinde karşına çıkan ekrandan yurt dışı kısmını seçiyorsun. Seyahat tarihlerini girip sağ kutucuktan gideceğin ülkeyi seçtiğinde sigorta bedeli hemen geliyor. Dilersen sonraki adıma geçerek, kişisel bilgilerini girerek ödeme sayfasına yönelebilirsin. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra poliçen de dijital ortamda E-mail adresine hemen gönderiliyor.

Ülke ülke fiyatlara bakabilirsinSeyahat Sigortası

Açıkçası Covid 19 ile ilgili rahatsızlıkları da güvence altına alan bu sigorta bedelleri bana oldukça uygun geldi. Örneğin 10 günlük Almanya seyahati için istenen sigorta bedeli 95 TL. Yine 10 günlük ABD seyahati için istenen bedel de 120 TL. Geçireceğiniz gün sayısına bağlı olarak tutar değişebiliyor. Mesela 1 aylık bir Fransa seyahati için bedel 140 TL civarı tutuyor.

Bagaj kaybı da güvence altındaseyahat bavulu

Yapması bu kadar kolay Seyahat Sağlık Sigortası, pandemi teminatı da veriyor yani Covid 19 ile ilgili geçirilen rahatsızlıkları da kapsıyor. Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası aynı zamanda bagaj kaybı veya hasarı yahut geçirilen rahatsızlık sebebi ile konaklamanın uzaması gibi durumları da teminat altına alıyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN