Yurt dışı seyahatlerinizi planlamaya başladıysanız durun! Erken al az öde günleri başladı. Şimdiden kış için her cebe uygun biletleri sizin için not ediyoruz.

İçindekiler

Aşkın şehri Paris’e 268 TL’den başlayan fiyatlar

Ekimden itibaren Paris fiyatlarında bir düşüş yaşanıyor. Sonbahar tatili için en ideal ülkelerden biri olan Paris tatilinizi bütçenizi zorlamadan planlayabilirsiniz. Paris, hayatınızda mutlaka gitmeniz gereken Avrupa şehirleri arasında. Sanatın sokağa yansıdığı en güzel şehirlerden biri. Siz de kış gelmeden ufak bir kaçamak planlıyorsanız 268’den başlayan fiyatlar için buraya bakmayı unutmayın!

Eyfel kulesi paris

Uçak Bileti

Odessa Kıyılarına 371 TL’ye uçma kolaylığı

Hem ucuz hem hesaplı bir Eylül kaçamağı için harika bir tercih Odessa. Gittiğinizde de bütçenizi zorlamayacak tatil günleri sizi bekliyor olacak. Vize derdinizin de olmayacağını hatırlatalım hatta pasaportsuz bile gidebilirsiniz. Kışın hengamesine girmeden önce ufak bir tatil planlamaya ne dersiniz? Odessa sizin için harika bir tercih olacak. 371 TL’den başlayan biletinizi hemen alın!

Odessa

351 TL’ye Amsterdam’a uçmaya

2018’e veda etmeden, Kasım ayında bir Amsterdam turu hiç de fena olmazdı. Şimdiden planlayarak en hesaplı Amsterdam tatilini yaşayabilirsiniz. Bisiklete binmeye doyamayacağınız, müzelerinde kendinizi kaybedeceğiniz ve bolca eğleneceğiniz bir tatil olacak. Kasım ayı için 351 TL’den başlayan Amsterdam biletinizi buradan alabilirsiniz.

Amsterdam

Atina’ya 195 TL’den başlayan fiyatlarla

Dünyanın en eski şehirlerinden biri Atina. Binlerce yıllık tarihi içinde barındırıyor. Gezip görmeye değer harika bir Kasım seyahati planlayabilirsiniz. 2018’e veda etmeden önce hesaplı ve heyecanlı bir seyahat planlamak istiyorsanız 195 TL’den başlayan Atina uçak biletiniz için hemen tıklayın!

atina

Yılın ilk tatiline 363 TL’den başlayan fiyatlarla

Berlin’e 2019’un ilk tatilini şimdiden en uygun fiyatlarla planlayabilirsiniz. Şubat ve mart ayında Berlin uçuşlarının fiyatı oldukça ucuz. Bu nedenle senenin ilk tatilini, sokaklarında kaybolacağınız ve keşfederken kendinizi bulacağınız Berlin’de planlayabilirsiniz. 363 TL’den başlayan fiyatlarla hemen biletinizi satın alın!

Paris meydanı berlin

Birleşik Krallığın başkenti Londra’ya 351 TL’den başlayan fiyatlarla

Sanayinin, sanatın, finansın doğduğu şehre uygun fiyatlarla uçmak mümkün! Gezmeye doyamayacağınız ve mutlaka tekrar gitmek isteyeceğiniz bir şehir. 2019’un Şubat ve mart aylarına planınızı yaparsanız hem hesaplı hem de keyifli bir tatile dönüşebilir. Üzerinde güneş batmayan ülkeye 351 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi hemen satın alın!

Londra


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1457 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar