• Anasayfa
  • Bilgi
  • Yapay zekâ destekli seyahat asistanı ENBot ile tanış

Yapay zekâ destekli seyahat asistanı ENBot ile tanış

busraguzeller

ENUYGUN olarak seyahat etmeyi kolaylaştıran çözümlerimize bir yenisini daha ekledik. Üstelik bu çözüm ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Artık ENUYGUN ile seyahat planlarını yapay zekâ teknolojisini kullanan seyahat asistanı ENBot ile çok daha kolay yapabilirsin.

OpenAI'ın GPT-4 versiyonu ile tasarladığımız ENBot, seyahat edilecek yer ve tarih bilgisini girdiğinde sana en ideal uçak biletini saniyeler içinde sunar. Verdiğin bilgilere göre ihtiyaç duyduğun uçak biletini fiyat karşılaştırmalı olarak iletir. Böylece uçak bileti aramalarını ve satın alma işlemlerini çok daha hızlı ve uygun bir şekilde gerçekleştirirsin.

ENBot sadece ideal uçak biletini bulmakla kalmaz, senin için kişiselleştirilmiş bir sorgulama yapar. Henüz seyahat edeceğin rotayı belirlememişsen, sana en uygun rotayı bulmak konusunda yardımcı olur.

ENBot’u nasıl kullanabilirsin?

  1. ENBot’u kullanmak için ENUYGUN ana sayfasında bulunan “Hızlı İşlemler” menüsüne gel.
  2. Menü üzerinden ENBot’a tıkla ve hemen sohbete başla, hepsi bu.

ENBot’un seyahat yeri ve tarihi, kimlerle yolculuk yapacağın gibi bilgileri girdiğinde senin için en uygun uçak bileti sonuçlarını listeler. Naısıl mı?

Diyelim ki hafta sonu Zigana Dağları’nda mangal yapmak istiyorsun. Bunun için ENBot’a seyahat tarihini ve kaç kişi gideceğini yazarsın. ENBot senin için ideal sonuçları listeler ve saniyeler içinde gidiş-dönüş Trabzon uçak bileti seçeneklerini sunar.

Zigana

Ya da aklında Paris planı varsa ENBot ile sohbeti başlatıp “Hafta sonu Eiffel Kulesi manzarası karşısında eşimle birlikte kruvasan yemek istiyorum.” demen yeterli. ENBot sana birkaç soru sorar ve saniyeler içinde Paris uçak biletlerini sıralar. 

Eğer seyahat planın konusunda kararsızsan merak etme! ENBot sana en uygun rotayı bulman konusunda da yardımcı olur. Seyahat asistanı, özellikle direkt uçuş olmayan rotalarda uygun rotaya uçak bileti bulmayı senin için kolaylaştırıyor. Türkiye’de yaz tatili yapmak istiyor fakat hangi şehre gideceğine karar verememişsen ENBot ile sohbet ederek sana uygun rotayı keşfedebilir ve uçak biletlerini kolayca alabilirsin.

Keşfedilecek çok yer var, bunun için ENBot’un farklı sorgulara yanıt veren bir seyahat asistanı olması yolunda çalışmalarımız devam ediyor.

Hemen OpenAI'ın GPT-4 versiyonu ile seyahat planı oluşturmak istersen ENBot'u linke tıklayarak deneyebilirsin.


busraguzeller
Büşra Güzeller
174 Yazı
İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Kariyeri boyunca farklı ajanslarda metin yazarı olarak çalıştı. Darcy adlı köpeğiyle vakit geçirmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve gurme rotaların izini sürmeyi seven yazar Enuygun'un sevilen seyahat içeriklerini üretiyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN