Kasım ayına özel kampanyalar, uçak biletlerine de yansıdı. Bazı havayolları yeni yılda %50’ye varan indirimlerle uçma fırsatı sunuyor. Kısa süreli bu indirimleri kaçırmamak için acele edin. Kampanyalı fiyatlarla nerelere uçabileceğine göz atmak ister misin?

Özellikle yurt dışı uçuşlarında %50’lere varan indirimler var. Ancak yurt içi için de şimdiden bilet satın alırsan, yeni yılda 105 TL hatta altında fiyatlarla Antalya, Adana, İzmir, Konya, Kayseri, Trabzon, Bodrum, Dalaman gibi destinasyonlara uçabilirsin. THY ve Pegasus'un uygun fiyatlı bu kampanyalarının yanı sıra SunExpress'in de Almanya'nın pek çok kentine Antalya ve İzmir'den 252 TL'ye uçak biletleri bulunuyor.

İçindekiler

Ukrayna Havayolları’ndan %50 indirim

Ukrayna Havayolları 26 Kasım 2 Aralık tarihleri arasında bilet satın alanlar için %50’ye varan indirimlerle seyahat fırsatı sunuyor. Üstelik New York, Frankfurt, Barselona, Pekin gibi dünyanın önemli şehirlerine Kiev aktarmalı çok avantajlı fiyatlarla uçabilirsin. Ukrayna Havayolları’nın bir diğer kampanyasında ise İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’ndan, Odessa’ya 85 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat etmek mümkün. İstanbul’dan Odessa’ya gidiş dönüş 125 dolardan başlayan fiyatlarla bilet bulmak mümkün.

Uçak Bileti

Aegean Airlines'tan %40 indirim 

Yunanistan’ın en büyük havayolu şirketi Aegean Airlines, 29 Kasım’da efsane bir indirim yapıyor. Aegean Airliens ile Atina aktarmalı tüm destinasyonlara %40 indirimli uçabilirsin. Ancak bilet satışı tek günle sınırlı. 29 Kasım’da indirimli satın alacağım biletle, 8 Ocak - 25 Haziran tarihleri arasında %40 indirimle seyahat edebilirsin. Aegean Airlines’in bu kampanyası, 28 Şubat-2 Mart 2020, 21-25 Mart 2020 ve 9-26 Nisan 2020 tarihleri arasındaki uçuşları kapsamıyor. Bu avantajlı fırsat için 29 Kasım’ı kaçırma…

Oman Air ile uzakrotalar indirimli uç

Efsane Cuma indirimlerinde uzak rotalara avantajlı uçak bileti arayanlar için güzel fırsatlar var. Oman Air, Uzakdoğu’nun gözde rotalarına gidiş dönüş her şey dahil 490 dolardan başlayan fiyatlarla biletlerine satışa çıkardı. Üstelik bu fiyatlarla 15 Ocak’tan 30 Haziran’a kadar uçabilirsin. Maskat, Bangkok, Kuala Lumpur, Kolombo, Manila, Katmandu gibi Asya’nın önemli şehirlerini keşfetmek için acele edin. Biletini 2 Aralık’a kadar satın alırsan, önümüzdeki yıl 15 Ocak 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında indirimli seyahat edebilirsin.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1458 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar