THY, Sabiha Gökçen'den Köln, Barcelona, Roma ve Stuttgart uçuşlarına başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da Avrupa’nın pek çok şehrine uçuşlara başlıyor. THY’nin ilk etapta uçmaya başlayacağı şehirler ise Roma, Barcelona, Stuttgart ve Köln şehirleri.

Stuttgart ve Köln şehirleri

Almanya’da Köln ve Stuttgart’a THY, Almanya’nın Stuttgart şehrine 27 Nisan’dan başlamak üzere hafta 4 sefer yapacak. Uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olacak. Bazı haftalar Cumartesi yerine Pazar uçuşları da yapılacak.

THY, bir başka Alman şehri Köln’e ise 26 Haziran’dan itibaren haftada 4 frekans olarak uçuş gerçekleştirecek. Buna göre uçuşlar Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar şeklinde karşılıklı olarak yapılacak.

 

Barcelona’ya haftanın 7 günü uçacak

THY, İspanya’nın ünlü şehri Barcelona’ya da artık haftanın her günü Sabiha Gökçen’den uçuş yapacak. 25 Mayıs’ta başlayacak seferlerin İstanbul’dan kalkış saati 09:50. Karşılıklı yapılacak uçuşların Barcelona’dan kalkış saati ise 13.25.

27 Nisan’dan itibaren Roma’ya her gün uçuş var

THY, 27 Nisan’dan itibaren haftanın her günü İtalya’nın başkenti Roma’ya da uçacak. Uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen’den 11:00’de kalkacak. Karşılıklı yapılacak seferlerin Roma’dan kalkış saati ise 13:40.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2033 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar