THY Houston seferleri 1 Nisan'da başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Dünyada en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” Türk Hava Yolları, yeni bir uçuş noktasına daha sefer başlatıyor. THY, Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer yaptığı Chicago, New York, Los Angeles, Washington DC’nin ardından 5. nokta olarak da Houston’a, 1 Nisan’dan itibaren uçmaya başlayacak.

İstanbul - Houston Kalkış  /  Varış
Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi 13:05 / 18:05   (TK 033) 
Houston - İstanbul Kalkış  /  Varış
Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi 19:50 / (+1)15:55   (TK 034)

 

Gidiş dönüş vergiler dahil 399 Euro'dan başlıyor

THY ile Pazartesi, Salı, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek seferlerin biletleri vergiler dahil gidiş-dönüş 399 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Houston’a uçak bileti satın almak için uçak bileti sayfasını tıklamanız yeterli. Sizin yerinize bilet araması yaptım ve 6 Nisan gidiş, 15 Nisan dönüş sigorta ve vergiler dahil gidiş dönüş 1078 TL’ye bilet satın alabileceğinizi gördüm.

Önce haftada dört sefer sonra 6 sefere çıkacak

Houston ile birlikte, Türk Hava Yolları 98 ülkede, 220 noktaya uçuş yapmış olacak. İstanbul-Houston Seferleri Temmuz ayından itibaren, Çarşamba ve Pazar günleri de dahil olmak üzere haftada 6 gün karşılıklı olarak icra yapılacak.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar