THY Edremit uçuşlarına başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Edremit Koca Seyit Havaalanı'na seferlere başlayacak. 31 Mart'ta başlayacak uçuşların bilet fiyatları tek yön her şey dahil 95 TL'den satışa çıktı.

Biletler 95 TL'den satışa çıktı

Yaz aylarının popüler adreslerinden Balıkesir, Ayvalık, Cunda, Akçay, Altınoluk gibi tatil beldelerine en yakın havalimanı Balıkesir Edremit Havaalanı'na artık THY de uçacak. İstanbul'dan Edremit'e Pegasus, Anadolujet ve Borajet uçuyordu. THY de Atatürk Havalimanı'ndan Edremit Koca Seyit uçuşlarına başlayacağını açıkladı. Şimdilik biletleme tarih aralığı 2 Şubat 27 Ekim 2017 olarak açıklandı.

 

Havaalanından servisler var

Edremit Koca Seyit Havalimanı'ndan gerek Ayvalık tarafına gerekse de Akçay ve Küçükkuyu yönüne servisler var. Uçaktan indikten sonra bu servisleri kullanabilirsiniz. Edremit, Ayvalık, Ören, Burhaniye, Cunda, Akçay, Altınoluk, Küçükkuyu ve Assos yaz aylarının en popüler turistik beldelerinden. Burada hem çok sayıda otel var hem de yazlık. Özellikle yazlıkçıların gelmesiyle yaz aylarında bu bölgenin nüfusu da artıyor. Yaz aylarında uçaklara da talep çok artıyor. Şimdiden bilet satın alırsanız ekonomik fiyata bilet bulabilirsiniz. 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar