THY Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e 11 Aralık’tan itibaren sefer düzenleyecek. Seferlerin Brezilya’nın Sao Paulo şehrinden aktarmalı olarak yapılması planlanıyor.

THY’nin İstanbul – Buenos Aires seferleri Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 17:35′te, Buenos Aires – İstanbul seferleri ise aynı günlerde saat 16:30′da gerçekleşecek. Şimdilik 29 Mart 2013 tarihine kadar bilet satın alabiliyorsunuz ancak uçuşlar başladıktan sonra yeni seferlerin de eklenmesi bekleniyor.

Arjantin’in başkenti Buenos Aires, Latin Amerika ülkelerinin şehirleri arasında en Avrupai olanı ve aynı zamanda en elit kentidir. Buenos Aires, dünyanın en pahalı şehirleri listesinde New York ve Tokyo ile yarışmakta, ayrıca her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Aynı zamanda Güney Amerika ülkeleri arasında en çok turist çeken şehirlerin başında gelir.

 

Uçak Bileti
İçindekiler

Tangonun başkenti

Tangonun da başkenti seçilen Buenos Aires’te her akşam tango geceleri bulmanız mümkün. Arjantin seyahatiyle ilgili daha önce yazdığımız Vizesiz seyahat III: Arjantin yazısına da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Vizesiz gidebilirsiniz

Vizesiz gideceğiniz bu ülke güney yarımkürede olduğu için yaza girme hazırlığı yapıyor. Biz kışı yaşarken siz Arjantin’de yaz keyfi sürmek isterseniz hemen enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklamanız yeterli.

 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN