Havayolu firmaları yaz döneminde uçuş rotalarını arttırıyor. Pegasus Havayolları da 5 yeni rotaya daha uçmaya başladı. Buna göre İzmir'den Erzincan ve Kiev'e, Adana'dan Şırnak'a ve Dalaman'a, İstanbul'dan ise Maskat'a uçuşlara başlıyor.

İçindekiler

Toplam 109 noktaya uçuyor

Yurt içi rotalarını 70'e yurt dışı rotalarını ise 39'a çıkartan Pegasus Havayolları yeni hatların biletlerini de satışa çıkardı. Adana'dan Şırnak ve yazın popüler rotası Dalaman'a uçacak. Biletler Adana'dan Dalaman'a 65 TL, Şırnak'a ise 90 TL'den satışa çıktı.

Kiev biletleri 50 dolardan satışta

İzmir'den ise hem Erzincan'a hem de Ukrayna'nın başkenti Kiev'e direkt seferler başlayacak. Erzincan uçuşları 137 TL, Kiev uçuşları da 50 dolardan satışta. Kiev ile ilgili bilmeniz gereken 5 şey yazımızdan ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uçak Bileti

İstanbul'dan Maskat'a uçuyor

Son olarak Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Arabistan Yarımadası'nda Umman Sultanlığı'nın başkenti Maskat'a da uçacak. Biletler 120 dolardan satışa çıktı.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1450 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar