• Anasayfa
  • Bilgi
  • CEPTEMİNİ Kredi’nin %1,85 faiz oranından hemen yararlanın

CEPTEMİNİ Kredi’nin %1,85 faiz oranından hemen yararlanın

nihanbayram

Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz CEPTEMİNİ Kredi’yi kaçırmayın. 10.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için %1,85 faiz oranı sunan CEPTEMİNİ Kredi ile 36 aya varan vadelerde günde 13,5 TL ya da ayda 406 TL’ye 10.000 TL kredi alabilirsiniz.

Faiz oranı %1,30’dan başlıyor

Kampanya detayları

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanların yararlanabileceği CEPTEMİNİ Kredi kampanyasının %1,85 faiz oranı, 10.000 TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınız için 3-36 ay vadeli kredilerde  geçerli. Kredi notu 1879 ve üzeri olanlar bu faiz oranından kredi çekebilir.

Mobil uygulama ile kolayca CEPTETEB’li olun

CEPTETEB’in müşterisi olmayan kullanıcılar için %1,85 faiz oranı sunduğu CEPTEMİNİ Kredi’yi çekmek çok kolay. CEPTETEB Mobil Uygulama’yı indirin. Uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak kolayca CEPTETEB’li olun. Kredi başvurunuzu hemen yapın, krediniz onayladığında hemen kullanmaya başlayın.  

Faiz oranı %1,30’dan başlıyor


nihanbayram
Nihan Bayram
414 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN