Atlasjet Tiflis uçuşlarına başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Atlasjet, Gürcistan’ın Tiflis kentine uçuşlara başladı. Biletler açılışa özel 77 Euro’dan başlayan fiyatlara satışa sunuldu. 2 Ekim’de başlayacak Tiflis uçuşları Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü karşılıklı olarak yapılacak.

Atlasjet’in Tiflis uçuşlarının saatleri ve programı ise şöyle:

İstanbul-Tiflis: Kalkış: 23:30 ve 02:45

Tiflis-İstanbul: 05:20 ve 06:50

Tiflis, Gürcistan

Kaplıcalar kenti

Tiflis Her gün günde iki seferde yapılacak Tiflis uçuşlarıyla Atlasjet uçuş ağında 21. Destinasyonuna ulaştı. Kaplıcalarıyla ünlü bu şehrin kuruluşunun efsaneden geldiği biliniyor. Efsaneye göre Tiflis MÖ ormanlarla kaplı bir yerdi. Kral Gorgasal ava çıkar ve sülün ile atmacasını salar. Daha sonra hayvanlarını sıcak suya düşmüş görür ve burayı çok beğenerek şehir kurulmasını emreder. Bu şehre de ılık suyundan dolayı tbili (ılık) sudan dolayı Tbilisi adı verilir.

Uçak bileti satın alıp otel rezervasyonu yapabilirsiniz

Atlasjet’in Tiflis uçuşlarına bilet satın almak için Enyugun.com uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. THY’nin de uçuşunun olduğu bu şehre bilet fiyatları 77 Euro’dan başlıyor. Ancak uçak bileti sayfamızda karşılaştırma yapıp dilerseniz THY gidiş Atlasjet dönüş seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ayrıca otel sayfamızdan Tiflis kentine otel araması da yapabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar