Yeni yılı 5 günlük kısa soluklu bir tatille karşılamaya ne dersin… 2020’ye girerken ailesini ya da sevdiklerini ziyaret edip yeni yerler keşfetmek isteyenler için güzel tatil fırsatları var. Üstelik uçak bileti fiyatları da uygun.

İçindekiler

88 TL’den başlayan fiyatlarla İzmir 

Yılbaşı tatili için en uygun bilet satılan rotaların başında İzmir geliyor. İzmir’e Aralık ayının son günleri olan 27-28 Aralık tarihlerinde 88 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti bulmak mümkün. İzmir ve çevresinde eş dost ziyareti yapmak, yılbaşını Çeşme, Alaçatı, Foça, Didim ya da Kuşadası’nda geçirmek isteyenler için güzel fırsat. İzmir uçak biletlerine göz atabilirsin.

104 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya

Antalya’ya uçak bileti fiyatları 104 TL’den başlıyor. İstanbul ve Ankara’dan Antalya biletlerini arattım. 27-28-29-30 Aralık tarihleri için 104 TL’ye bilet var. Antalya’da otellerin birçoğu yılbaşı için özel gala programları yapıyor. Pek çok otelin sıcak suyla doldurulmuş açık havuzları da var. Gezilecek tarihi ve turistik yerlerin sayısı çok. Yeni yıla dinlenerek, eğlenerek ve gezerek başlamak için iyi bir plan değil mi?

Uçak Bileti

110 TL’den başlayan fiyatlarla Kayseri 

Son yıllarda kayak tutkunlarının tercih ettiği adreslerin başında gelen Kayseri’ye de uygun fiyatlı bilet bulunuyor. Üstelik bu sadece Kayseri ya da Erciyes’e gitmek isteyenler için değil, Kapadokya’ya gitmek isteyenler için de iyi bir seçenek. Kayseri uçak biletlerine göz atabilirsin.

201 TL’den başlayan fiyatlarla Erzurum 

Yeni yıla Palandöken’de girmek isteyen kayak tutkunları, Erzurum’a yılbaşı haftasına uygun biletler var. 28-29 Aralık tarihlerinde 201 TL’ye Erzurum’a uçak bileti buldum. Palandöken otellerine göz atıp seyahat planlamasına başlayabilirsin.

280 TL’ye Stuttgart’a uçun!

SunExpress Havayolları’nın Antalya ve İzmir’den, Almanya’nın Stuttgart, Berlin, Münih, Hannover gibi şehirlerine 252 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletleri var. Bu hatlarda bilet araması yaptım ve 280 TL, 330 TL gibi fiyatlarla yılbaşı öncesi 25-26-27 ve 28 Aralık tarihlerine bilet buldum. Ancak çok uygun fiyatlar olduğu için acele edin. Antalya ya da İzmir’e uçarak uygun biletlerden alabilirsin ya da Enuygun Akıllı Aktarma seçeneğini kullanarak da yurt dışı rotalar için uygun fiyatlı biletler yakalayabilirsin.

167 TL’den başlayan fiyatlarla Kıbrıs

Yılbaşının en renkli adresi Kıbrıs’a gitmek isteyenler için uçak biletleri oldukça uygun. Birçok ünlü sanatçı bu yılbaşında Kıbrıs’taki otellerde sahne alacak. Uçak bileti fiyatları 167 TL’den başlıyor. Eğlenip aynı zamanda dinlenmek isteyenler Kıbrıs seçeneğini değerlendirebilirler. Kıbrıs uçak biletlerine göz atmak ister misin?


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1451 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar