Novgorod Uçak Bileti Ara

Novgorod Hakkında

Novgorod, Rusya’nın en büyük dördüncü şehri olup, Rusça’da ‘’büyük yeni şehir’’ anlamına geliyor. Şehir, İlmen Gölü çıkışındaki Volkhov Nehri boyunca uzanıyor. 2010 yılı tahminlerine göre 218 bin 717 nüfusa sahip olan bu şehir, barındırdığı sayısız tarihi eseri ile Dünya Miras Listesi’nde kendini gösteriyor. Şehirde görülecek en güzel yerler; Kremlin Meydanı, Rusya Milenyum Anıtı, St. Sophia Katedrali, Güzel Sanatlar Müzesi, Ahşap Mimari Müzesi, Sennaye Meydanı, Sofisykaya Meydanı olarak sıralanabiliyor.

Novgorod’da, Rus mutfağından lezzetler sunan birçok restoran bulunuyor. Şehirdeki, Limouisine, Apartments on Zavokzalyana, Phan Thiet Apartments, Hotel Voyage ise, en iyi oteller arasında yer alıyor. Gece hayatının hareketli olduğu Novgorod’da bulunan Yurievo ve Krechevitsy havaalanlarında ise 1990’lı yıllardan beri düzenli uçuşlar yapılmıyor. Şehre en yakın havalimanı St. Petersburg’daki Pulkovo Havalimanı olup, şehrin 180 kilometre uzağında yer alıyor. Dört mevsiminde yaşandığı bu şehirde, kış mevsiminde yoğun kar yağışları görülüyor.

Havalimanından Novgorod Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Novgorod uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Novgorod varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Novgorod uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Novgorod uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Novgorod uçuşları Novgorod Havalimanı'na düzenleniyor.

Novgorod Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
-7ºC
-5ºC
Per
Cum
0ºC
0ºC
Cum
Cmt
1ºC
2ºC
Cmt
Paz
2ºC
3ºC
Paz
Pzt
-1ºC
2ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Novgorod Hakkında Daha Fazla
Novgorod Alternatif Ulaşım
Para birimi
x