Novgorod Uçak Bileti Ara

Novgorod Hakkında

Novgorod, Rusya’nın en büyük dördüncü şehri olup, Rusça’da ‘’büyük yeni şehir’’ anlamına geliyor. Şehir, İlmen Gölü çıkışındaki Volkhov Nehri boyunca uzanıyor. 2010 yılı tahminlerine göre 218 bin 717 nüfusa sahip olan bu şehir, barındırdığı sayısız tarihi eseri ile Dünya Miras Listesi’nde kendini gösteriyor. Şehirde görülecek en güzel yerler; Kremlin Meydanı, Rusya Milenyum Anıtı, St. Sophia Katedrali, Güzel Sanatlar Müzesi, Ahşap Mimari Müzesi, Sennaye Meydanı, Sofisykaya Meydanı olarak sıralanabiliyor.

Novgorod’da, Rus mutfağından lezzetler sunan birçok restoran bulunuyor. Şehirdeki, Limouisine, Apartments on Zavokzalyana, Phan Thiet Apartments, Hotel Voyage ise, en iyi oteller arasında yer alıyor. Gece hayatının hareketli olduğu Novgorod’da bulunan Yurievo ve Krechevitsy havaalanlarında ise 1990’lı yıllardan beri düzenli uçuşlar yapılmıyor. Şehre en yakın havalimanı St. Petersburg’daki Pulkovo Havalimanı olup, şehrin 180 kilometre uzağında yer alıyor. Dört mevsiminde yaşandığı bu şehirde, kış mevsiminde yoğun kar yağışları görülüyor.

Havalimanından Novgorod Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Novgorod uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Novgorod varış noktasına tercih ettiğiniz kalkış noktasından uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Novgorod uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Novgorod uçuşları hangi havalimanına düzenleniyor?

Novgorod uçuşları Novgorod Havalimanı'na düzenleniyor.

Novgorod Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
14ºC
23ºC
Çar
Per
14ºC
24ºC
Per
Cum
15ºC
23ºC
Cum
Cmt
15ºC
26ºC
Cmt
Paz
15ºC
26ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Novgorod Hakkında Daha Fazla
Novgorod Alternatif Ulaşım
Para birimi
x