New York - Dallas Uçak Bileti Ara

New York - Dallas Tahmini Fiyatlar
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.208 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
2 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Dallas) 28°C / 18°C
Şu anda Dallas Yerel Saati
GMT -5

New York Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

John F Kennedy Havalimanı

New York’un neresinde olursanız olun metro sistemine bağlanarak havalimanı yakınında Jamaica ya da Howard Beach İstasyonlarına gelebilirsiniz. Bu istasyonlardan da AirTrain hattını kullanarak JFK Havalimanı’ndaki dilediğiniz terminale kadar gelebiliyorsunuz.

Aşağı Manhattan ya da Brooklyn’den JFK Havalimanı’na gelmek isterseniz metronun A hattına binip Howard Beach istasyonuna kadar gelebilirsiniz. Ardından AirTrain’e binerek istasyondan terminallere ulaşabilirsiniz. Bindiğiniz yere göre değiştiği için bu yolculuk yaklaşık 60-75 dakika sürüyor.

Manhattan merkezden havalimanına gelecekseniz bu kez metronun E hattını ya da Long Island Rail Road (LIRR) trenlerini kullanabilirsiniz. Her ikisinde de Jamaica İstasyonu’nda inip AirTrain’e binerek havalimanı terminallerine geçmeniz gerekiyor. LIRR en hızlı, metro ise en ucuz yöntem. Queens’in kuzeyinden ya da Brooklyn’in güneyinden gelecekler ise metronun J veya Z hattını kullanabilirler. Metro ve trenler her 5-10 dakikada bir hareket ediyor.

Havalimanı servisleri olan NYCAirporter otobüs servisleri de bir başka alternatif. Manhattan’daki Penn Station, Grand Central Terminal ve Port Authority Bus Terminal duraklarından binebileceğiniz bu servislerle ortalama 90 dakikada havalimanında oluyorsunuz. Bu servisi kullananların değişen trafik durumunu da hesaba katarak temkinli davranmalarında fayda var. Otobüsler duraklardan her 30 dakikada bir hareket ediyor. 

Havalimanı Bilgileri

New York’un uluslararası uçuşlarda en yoğun havalimanı olan JFK International Airport (1, 2, 4, 5, 6 ve 8 numaralı terminaller olmak üzere 6 yolcu terminali ile hizmet veriyor. 50 ülkeden 100’e yakın havayolu şirketinin iniş yaptığı bir yer olan bu büyük havalimanında terminaller arası geçiş AirTrain trenleri ile sağlanıyor. Terminalin çeşitli bölümlerinde toplam 15 bin araca hizmet verebilen araç park yerleri var. Uzun ya da kısa dönemli park etme imkânı bulunuyor.

Havalimanın hemen yakınında Crowne Plaza, Comfort Inn, Days Inn, Radisson ve Gardens Inn olmak üzere toplam 5 tane büyük otel bulunuyor. Bu otellerin shuttle hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle AirTrain’lere binerek Federal Circle Station’a gitmeniz gerekiyor. Bu otellere buradan kalkan servislerle ulaşabiliyorsunuz. Havalimanının 6 yolcu terminalinde de yiyecek içecek gibi birşeyler atıştırmak isterseniz pek çok seçeneğiniz var. Dunkin’ Donuts, Mc Donalds, Euro Cafe, Starbucks, New York Hotdog, Eat&Go Istanbul, Wendy’s, Buffalo Aild Wings, Subway bunlardan sadece bazıları.

Alışveriş yapmak isterseniz bu konuda da seçenekler sınırsız. Duty Free mağazaları olarak International Shops Duty Free, DFS Duty Free, is Duty Free, Duty Free Americas gibi mağazalar var. Ayrıca L’Occataine, Pandora, Swatch, Hudson, Victoria Secret, M&M’a Store, Best Buy, Guess, Hermes, Mont Blanc, Bvlgari gibi pek çok markanın mağazasını bulabiliyorsunuz. British Airways, American Airlines, Delta Air Lines, Emirates, KLM, Air France gibi çeşitli havayollarının Lounge servisleri de tüm terminallere dağılmış bir şekilde bulunuyor.

Lounge hizmetinin en yoğun olduğu terminaller 1. Ve 4. Terminal. Havalimanında toplam 22 Lounge bulunuyor. Havalimanında internet ise ücretli veriliyor. Günlük ya da aylık sınırsız ya da saatlik kullanım ücreti ödeyerek bağlanabilirsiniz.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Newark Liberty Intl Havalimanı

Manhattan merkezde yer alan ve ana istasyonlardan biri olan New York Penn Station’dan NJ Transit ya da Amtrak trenlerine binerek yaklaşık yarım saat içerisinde Newark Libery Airport Station’a gelebilirsiniz. Buradan da her 3 dakikada bir hareket eden AirTrain’lerle uçuşunuz olduğu terminale yaklaşık 10 dakikada gidebilirsiniz.

Havalimanı servisleri olan Newark Airport Express otobüs servisleri de bir başka alternatif. Manhattan’daki Bryant Park, Grand Central Terminal ve Port Authority Bus Terminal duraklarından binebileceğiniz bu servislerle ortalama 60 dakikada havalimanında oluyorsunuz. Bu servisi kullananların değişen trafik durumunu da hesaba katarak temkinli davranmalarında fayda var. Otobüsler duraklardan her 30 dakikada bir hareket ediyor.

Havalimanı Bilgileri

Newark Libery Havalimanı New York’ta ilk açılan havalimanıdır. JFK Havalimanından sonra yolcu yoğunluğu açısından ikinci sırada yer alır. A, B ve C terminalleri olmak üzere toplam 3 yolcu terminali vardır. A ve B terminalleri 4 katlı binalardan oluşur. C terminali diğerlerinden sonra inşa edilmiştir United Airlines ve United Express uçuşlarına ev sahipliği yapıyor. 

Terminalleri arası ya da araç park yerlerine ulaşım için JFK’ de olduğu gibi bu havalimanında ücretsiz hizmet veren AirTrain trenleri kullanılıyor.

Havalimanının 3 yolcu terminalinde de yiyecek içecek gibi birşeyler atıştırmak isterseniz pek çok seçeneğiniz var. Dunkin’ Donuts, Starbucks, Subway, Market Fresh, Villa Pizza, Phillip’s Seafood, Wendy’s, Java Moon Cafe, World Bean bunlardan sadece bazıları.

Alışveriş yapmak isterseniz bu konuda da seçenekler sınırsız. Duty Free mağazaları olarak EJE Duty Free, Duty Free Shop, Dufry Duty Free gibi mağazalar var. Ayrıca Swatch, Hudson, Best Buy, The Body Shop, Sunglass Hut, MAC, L’Occataine gibi pek çok markanın mağazasını bulabiliyorsunuz. British Airways, American Airlines, Delta Air Lines, Jet Airways, Virgin Atalntic, Lufthansa, Porter Airlines gibi çeşitli havayollarının Lounge servisleri de tüm terminallere dağılmış bir şekilde bulunuyor.

Lounge hizmetinin en yoğun olduğu terminal ise B Terminali. Havalimanında internet ise ücretli veriliyor. Günlük ya da aylık sınırsız ya da saatlik kullanım ücreti ödeyerek bağlanabilirsiniz.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Dallas Şehir Merkezine Ulaşım

Addison Havalimanı

İstanbul’dan kalkan Dallas uçuşlarının varış noktası Dallas/Fort Worth Uluslararası Havaalanı, Dallas’a ve Fort Worth’a hemen hemen eşit mesafede bulunuyor. Bu havaalanına gelen turistlerin çoğu hem Dallas’ı hem de Kovboy şehri Fort Worth’u rahatlıkla ziyaret edebilir.

Dallas’a yaklaşık 24 km uzaklıkta bulunan DFW Havaalanından şehir merkezine hızlı tren, kiralık araç, taksi, seyahat operatörleri ya da otellerin servisleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızlı Tren

“Trinity Railway Express (TRE)” hızlı trenleri ile ya da “DART” hızlı trenleri ile DFW havalimanından Dallas şehir merkezindeki belli başlı duraklara gidebilirsiniz. Yalnız “TRE” hattını kullanacakların havaalanına yakın tren istasyonuna ulaşmak için önce her terminalin en alt katından 15 dakikada bir kalkan servislerle “Remote South Parking” alanına ulaşması, ardından “CentrePort” Tren istasyonuna giden otobüslere binmesi gerekiyor. Uçak biletini gösterenler bu transferlerden ücretsiz yararlanabiliyor. Bu istasyondan trene bindikten sonra Dallas’a dilerseniz 5 USD gibi bir ücretle 1 günlük bilet alarak ya da 2,25 USD ödeyerek tek yön bir bilet alarak yaklaşık 20 dakikada ulaşabiliyorsunuz. DART hattını kullanmak isteyenlerin ise A terminalinin en alt katından ulaşılan tren istasyonuna gitmesi gerekiyor. Diğer terminallere gelen yolcular A terminaline ulaşmak için Skylink’i kullanabilirler. Ücreti TRE ile aynı. Yalnız TRE Pazar günleri çalışmıyor. DART ise haftanın her günü çalışıyor.

Seyahat Operatörleri

Dallas’a gitmek için kullanılan en yaygın seyahat operatörü “Go Yellow Checker Shuttle”. Bu otobüsleri kullanarak Dallas’taki belli başlı duraklara ulaşabilirsiniz. Bu operatör dışında “City Shuttle” ya da “SuperShuttle” firmalarının otobüsleri de diğer seçenekleriniz. Havaalanının her terminalinin en üst katından bu otobüslere binebilirsiniz. Ücretler 15 USD’dan başlıyor ve otobüse binince toplanıyor. Kredi kartı ile ödeme yapmanız da mümkün!

Taksi

Havaalanı taksilerine A, B, C, E terminallerinin en üst katından, D terminalinin ise en alt katından ulaşabilirsiniz. Taksi duraklarında yardımcı personel oluyor zaten. Dallas şehir merkezine yaklaşık 45 USD gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Otel Servisleri Birçok otelin havaalanından otele ücretsiz transfer hizmeti de var. Eğer daha önceden rezervasyonunuzu yaptırdıysanız otelinizden ya da havalimanındaki danışmalardan otellerin bu konudaki hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Servisler yolcularını her terminalin en alt katından topluyor.

Araç Kiralama

Araç Kiralama Merkezi DFW havalimanının güney girişine yakın bir yerde bulunuyor ve aralarında Budget, Avis gibi firmaların da olduğu 10 kiralama şirketine bu merkezden ulaşabiliyorsunuz. Araç Kiralama Merkezi’ne gitmek için bagajlarınızı aldıktan sonra her terminalin en alt katındaki tabelaları takip etmelisiniz. Tabelalar sizi merkeze ulaştıracak otobüs durağına götürüyor. Otobüsler 24 saat ücretsiz hizmet veriyor ve her 10 dakikada bir kalkıyor.

18/04/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Dallas Ft Worth Havalimanı

İstanbul’dan kalkan Dallas uçuşlarının varış noktası Dallas/Fort Worth Uluslararası Havaalanı, Dallas’a ve Fort Worth’a hemen hemen eşit mesafede bulunuyor. Bu havaalanına gelen turistlerin çoğu hem Dallas’ı hem de Kovboy şehri Fort Worth’u rahatlıkla ziyaret edebilir.

Dallas’a yaklaşık 24 km uzaklıkta bulunan DFW Havaalanından şehir merkezine hızlı tren, kiralık araç, taksi, seyahat operatörleri ya da otellerin servisleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızlı Tren

“Trinity Railway Express (TRE)” hızlı trenleri ile ya da “DART” hızlı trenleri ile DFW havalimanından Dallas şehir merkezindeki belli başlı duraklara gidebilirsiniz. Yalnız “TRE” hattını kullanacakların havaalanına yakın tren istasyonuna ulaşmak için önce her terminalin en alt katından 15 dakikada bir kalkan servislerle “Remote South Parking” alanına ulaşması, ardından “CentrePort” Tren istasyonuna giden otobüslere binmesi gerekiyor. Uçak biletini gösterenler bu transferlerden ücretsiz yararlanabiliyor. Bu istasyondan trene bindikten sonra Dallas’a dilerseniz 5 USD gibi bir ücretle 1 günlük bilet alarak ya da 2,25 USD ödeyerek tek yön bir bilet alarak yaklaşık 20 dakikada ulaşabiliyorsunuz. DART hattını kullanmak isteyenlerin ise A terminalinin en alt katından ulaşılan tren istasyonuna gitmesi gerekiyor. Diğer terminallere gelen yolcular A terminaline ulaşmak için Skylink’i kullanabilirler. Ücreti TRE ile aynı. Yalnız TRE Pazar günleri çalışmıyor. DART ise haftanın her günü çalışıyor.

Seyahat Operatörleri

Dallas’a gitmek için kullanılan en yaygın seyahat operatörü “Go Yellow Checker Shuttle”. Bu otobüsleri kullanarak Dallas’taki belli başlı duraklara ulaşabilirsiniz. Bu operatör dışında “City Shuttle” ya da “SuperShuttle” firmalarının otobüsleri de diğer seçenekleriniz. Havaalanının her terminalinin en üst katından bu otobüslere binebilirsiniz. Ücretler 15 USD’dan başlıyor ve otobüse binince toplanıyor. Kredi kartı ile ödeme yapmanız da mümkün!

Taksi

Havaalanı taksilerine A, B, C, E terminallerinin en üst katından, D terminalinin ise en alt katından ulaşabilirsiniz. Taksi duraklarında yardımcı personel oluyor zaten. Dallas şehir merkezine yaklaşık 45 USD gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Otel Servisleri Birçok otelin havaalanından otele ücretsiz transfer hizmeti de var. Eğer daha önceden rezervasyonunuzu yaptırdıysanız otelinizden ya da havalimanındaki danışmalardan otellerin bu konudaki hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Servisler yolcularını her terminalin en alt katından topluyor.

Araç Kiralama

Araç Kiralama Merkezi DFW havalimanının güney girişine yakın bir yerde bulunuyor ve aralarında Budget, Avis gibi firmaların da olduğu 10 kiralama şirketine bu merkezden ulaşabiliyorsunuz. Araç Kiralama Merkezi’ne gitmek için bagajlarınızı aldıktan sonra her terminalin en alt katındaki tabelaları takip etmelisiniz. Tabelalar sizi merkeze ulaştıracak otobüs durağına götürüyor. Otobüsler 24 saat ücretsiz hizmet veriyor ve her 10 dakikada bir kalkıyor.

10/06/2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Dallas North Havalimanı

1973 yılında hizmete başlayan Dallas/Fort Worth Uluslararası Havaalanı (DFW Havalimanı), 250’den fazla Amerika Birleşik Devletleri iç hat noktasına ve 67 uluslararası destinasyona uçuşların düzenlendiği dünyanın en yoğun 3. havalimanı, aynı zamanda yolcu trafiğine göre dünyanın en yoğun 10. havalimanı. Dallas ve Fort Worth şehirlerine ulaşım hizmeti sunan DFW Havalimanı, Fort Worth merkezine 40 kilometre ve Dallas merkezine ise 62 kilometre uzaklıkta.

Havalimanından yolcuların istedikleri noktaya kolayca ulaşabilmeleri için Dallas Bölgesi Hızlı Transit Trenleri (DART), 43 kilometrelik banliyö demiryolu hattı olan TEXRail, hafif raylı sistem Trinity Demiryolu Ekspresi (TRE), otobüsler, taksiler ve internet tabanlı araba paylaşımı uygulamaları hizmet sunuyor. İsterseniz özel aracınızla da havalimanından şehir merkezlerine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Dallas Bölgesi Hızlı Transit Trenleri (DART)

Havalimanı terminallerine doğrudan ulaşan üç toplu taşıma seçeneğinden biri olan Dallas Bölgesi Hızlı Transit Trenleri (DART), Dallas ve Fort Worth gibi iki büyük şehre havalimanından yolcuların ulaşımını sağlıyor. Bu tren hattıyla birçok turistik yere ve merkezi noktaya kolayca gidebilirsiniz.

Gün içi 2 dolar, geceleri ise 6 dolar bilet fiyatı bulunan DART trenleri, erken uçuşları olan yolcular için saat 03:00'dan itibaren seferlere başlıyor. Tren biletlerini havalimanı kiosklarından veya GoPass uygulamasından mobil olarak satın alınabilirsiniz.

Tren istasyonuna ulaşmak için Gelen Yolcular Terminal A noktasından tabelaları takip edebilir ve Terminal A dışındaki çıkış kapıları önünde bulunan ücretsiz terminaller arası bağlantı servisleri ile Terminal B, C, D ve E'ye geçebilirsiniz.

TEXRail Banliyö Demiryolu Hattı

TEXRail, Fort Worth merkezine ve turistik noktalara ulaşım sağlayan ve 43 kilometrelik rotasıyla bütün merkezi yerlere uğrayan toplu taşıma araçlarından biri. Havalimanı B Terminali’ndeki TEXRail istasyonu, varış ve kalkış noktası olarak hizmet veriyor. 2,5 doları ve 5 dolar arası bilet fiyatları olan TEXRail trenleri, sabah 04:30 ile gece 01:00 arasında haftanın 7 günü çalışıyor.

Tren biletlerini ve kartlarını havalimanı kiosklarından veya Trinity Metro'nun web sitesinden satın alınabilirsiniz. B Terminali gelen yolcu bölümünden B47'deki alt kata inerek tren istasyonuna ulaşabilirsiniz. Terminal A, C, D veya E'den ise terminaller arası bağlantı servileri ile Terminal B'ye geçebilir ve alt kattaki TEXRail istasyonundan treninize binebilirsiniz.

Trinity Demiryolu Ekspresi (TRE)

Trinity Demiryolu Ekspresi (TRE) hafif raylı trenleri, hem Dallas hem de Fort Worth şehirlerinin merkezi ve turistik noktalarından geçtiği için yolcular tarafından sıkça tercih ediliyor. Pazar günleri hariç her gün sabah 05:00 ile 23:00 saatleri arasında hizmet veren ekspresin bilet fiyatı ise 2,5 dolar. Biletleri CentrePorte istasyonu kiosklarından veya GoPass uygulamasından mobil olarak satın alınabilirsiniz.

DFW Araç Kiralama Merkezi (alt seviye) ile CentrePort arasında bulunan Trinity Demiryolu Ekspresi istasyonundan binebileceğiniz bu trenler her 30 dakikada bir hareket ediyor. DFW Havalimanı terminallerinden CentrePort istasyonuna ücretsiz çift yönlü ücretsiz ulaşım hizmeti de sağlanıyor.

Otobüs

DFW Havalimanı'nda yolculara, Dallas ve Fort Worth şehirlerinde pek çok merkezi noktaya ulaşım sağlayan otobüs seçenekleri sunuluyor. Otobüs ücretleri 2 saat için 2,5 dolar, günlük kullanım için 5 dolar ve otobüsler her gün sabah saat 04:00 ile gece 01:00 arası hizmet veriyor.

DART 408 hat numaralı otobüs, haftanın her günü güney otoparkından yarım saatte bir şehir merkezlerine hareket ediyor ve otobüs istasyonuna 15 dakikada bir tüm terminallerin alt katından kalkan ücretsiz servislerle kolayca ulaşabilirsiniz.

Araba Kiralama

DFW Havalimanı'nda 24 saat açık araç kiralama merkezi var ve merkezde 11 tane uluslararası araba kiralama şirketinden size en uygun olan arabayı kiralayabilirsiniz. Araba kiralayarak hem havalimanından Dallas ve Fort Worth şehirlerinde istediğiniz noktaya kolayca ulaşabilir hem de turistik noktaları rahatça gezebilirsiniz. Araba kiralama merkezi 2424 E. 38th Street, DFW Airport, TX adresinde havalimanının güney girişine yakın bir konumda yer alıyor.

Gelen yolcular bagajını aldıktan sonra terminalin alt katında bulunan kiralık araç tabelalarını takip ederek araba kiralama merkezi ücretsiz servis otobüslerine binebilirler. Bu servislerle 10 dakika içinde araba kiralama merkezine ulaşabilirsiniz. Servisler 24 saat boyunca çalışıyor ve 10-15 dakikada bir hareket ediyor.

Taksi

Dallas/Fort Worth Uluslararası Havaalanı’ndan 30 tane taksi durağı yolculara hizmet veriyor. Taksi duraklarını Terminal A, B, C, D ve E'nin alt katlarında kolayca bulabilirsiniz. DFW Havalimanı misafir asistanı da engelli yolcular veya geniş bagajlı araçlara ihtiyacı olan yolcular için taksi duraklarında saat 08:00 ile 24:00 arasında yolculara yardımcı oluyor. Gece yarısından sonra özel bir taksi talebiniz varsa + 1-972-973-4061 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Havalimanında onlarca özel limuzin ve otobüs kiralama firmasının ofisleri de bulunuyor.

Uygulama Tabanlı Ulaşım Ağları ve Araba Paylaşımı

Uygulama tabanlı ulaşım ağı sağlayıcıları ve araba paylaşımı şirketleri olan Uber, Lyft, WINGZ ve Alto ofisleri, havalimanının her terminalinde bulunuyor. Hem şirketlerin web sitesi ve mobil uygulamalarından hem de havalimanı web sitesinden uygulamalarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

DFW Havalimanı’ndan Yol Tarifi

DFW Havalimanı boyunca kuzeyden güneye doğru ilerleyen Uluslararası Park Yolu, Dallas ve Fort Worth şehir merkezlerine giden karayollarıyla birleşiyor. Havalimanının tek ana yolu olan Uluslararası Park Yolu’na bağlanan Güney 183 Eyalet Karayolu, Kuzey 114 Devlet Karayolu veya eyaletler arası ulaşım sağlayan 635 Karayolu ile havalimanından Fort Worth merkezine 30 dakika, Dallas merkezine ise yaklaşık 1 saat içinde şehir özel aracınızla gidebilirsiniz. Uluslararası Park Yolu’ndan aynı zamanda tüm terminallere, park alanlarına ve havalimanı bünyesindeki otellere de ulaşabilirsiniz.

02/04/2021 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz New York-Dallas uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, New York-Dallas uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm New York-Dallas uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

New York-Dallas uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

New York-Dallas uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Battery Pk City Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Marine Air Havalimanı, Newark Liberty Intl Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, varış için Addison Havalimanı, Carswell Afb Havalimanı, Dallas Ft Worth Havalimanı, Dallas North Havalimanı, Fort Worth Alliance Havalimanı, Love Field Havalimanı, Meacham Field Havalimanı, Redbird Havalimanı kullanabilirsiniz.

New York-Dallas arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

New York-Dallas arası uçuş mesafesi toplam 2207 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 2 saat 40 dakika sürüyor.

New York-Dallas uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, New York-Dallas uçuşları için en uygun gün: Çarşamba.

New York-Dallas uçak bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

Evet, New York-Dallas uçak bileti satın almak için HES kodu almanız ve yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Dallas Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
18ºC
28ºC
Per
Cum
13ºC
31ºC
Cum
Cmt
10ºC
25ºC
Cmt
Paz
19ºC
29ºC
Paz
Pzt
14ºC
28ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
New York - Dallas Alternatif Ulaşım
Para birimi