Nampula Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Şehir Merkezinden Nampula Havalimanı'na Ulaşım

Nampula kuzeydoğu Mozambik'teki Nampula Eyaletinin başkentidir. Maputo ve Matola'dan sonra Mozambik'te üçüncü en büyük kent olan Nampula; Mozambik Ulusal Etnografya Müzesi'ne, egzotik pazarlara, katedrallere ve camilere ev sahipliği yapıyor. 

Nampula Havalimanı

Kenya'da Nairobi, Güney Afrika'da Johannesburg'a bağlanan küçük bir uluslararası havalimanı olan Nampula Havalimanı;  Kuzey Mozambik'te de yerel ulaşımı sağlıyor. Her hafta 17 iç hat uçuşu ve 9 adet uluslararası uçuş gerçekleşen Nampula Havalimanı, şehir merkezine yalnızca 5 kilometre uzaklıktadır.

Özel Araç Kiralama

Havalimanından ya da internet üzerinden kiralayacağınız araçla hem seyahatinizi hem havalimanı ulaşımını konforlu hale getirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden, havalimanına taksi ile çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Daha uzak bir mesafeden gidecekseniz, öncesinde fiyat konusunda bilgi almanızda fayda var. Daha uzak bir noktadan, havalimanına ulaşmak istiyorsanız, önceden ayarlanmış taksileri de tercih edebilirsiniz.

Minibüs

Mozambik gibi daha uzak bir noktadan havalimanına ulaşmak isterseniz, minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Tren

Oldukça yoğun kullanılan trenlere binmek çok kolay olmasa da, Nacala’ya kadar minibüs ile gelip, Nacala’dan Nampula’ya trenle devam edebilirsiniz.

28/09/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Nampula Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Nampula Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Nampula Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi