Mwanza Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google
Şehir Merkezinden Mwanza Havalimanı'na Ulaşım

Mwanza şehir merkezinden yaklaşık 10 km uzaklıktaki Mwanza Uluslararası Havalimanı’na ulaşmak için tercih edebileceğiniz herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmuyor, ancak konakladığınız otelin varsa şayet havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanabilir, şehir merkezinden araç kiralayabilir ya da taksileri kullanabilirsiniz.

Taksi

Şehir içi ulaşımda da en çok tercih edilen taksilerle Mwanza Uluslararası Havalimanı’na kolaylıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ortalama 8-10 dakika içerisinde havalimanına ulaştıran taksiler, bu yolculuk için yaklaşık 4-5 Amerikan Doları gibi bir ücret talep ediyor. Aradaki mesafe kısa olduğu için daha yükseğini talep eden bir taksiciye denk gelirseniz eğer taksimetreyi çalıştırmasını söyleyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Mwanza şehir merkezi ile Mwanza Uluslararası Havalimanı arasında sadece 10 km’lik bir mesafe olduğu için araç kiralamak yerine havalimanı transfer hizmetlerine yönelebilirsiniz. Ama seyahatiniz süresince kiraladığınız aracı kullanacaksanız da aracınızı Mwanza Uluslararası Havalimanı’nda teslim edecek şekilde bir planlama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Şehir merkezinden kiraladığınız araçla 10-15 dakikada Mwanza Uluslararası Havalimanı’na varmanız muhtemel.

Havalimanı Bilgileri

Tanzanya’nın Mwanza kentinde yer alan Mwanza Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 10 km uzaklıkta; Victoria Gölü’ne çok yakın bir mesafede bulunuyor. Auric Air hava yolu firmasının merkez havalimanı olma özelliğini taşıyan Mwanza Uluslararası Havalimanı’na en çok sefer düzenleyen bir diğer hava yolu firması ise Precission Air. Tanzanya’nın kuzey kesiminde bölgesel bir havalimanı olan Mwanza Uluslararası Havalimanı’na Air Tanzania, Auric Air, Coastal Aviation, Fastjet ve Precision Air’in aktarmalı ve aktarmasız uçuş seferleriyle ulaşabilirsiniz. Mwanza Uluslararası Havalimanı’na ulaşım sağlayabileceğiniz destinasyonlar ise Dar es Salaam, Bukoba, Kigoma, Mpanda, Musoma, Rubondo, Arusha, Zanzibar, Nairobi, Kilimanjaro, Tarangire, Seronera, Serengeti, Selous ve Manyara.

20/09/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Mwanza Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Mwanza Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Mwanza Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Mwanza Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Mwanza Havalimanı’na alternatif olarak Geita Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi